Máte otázku? Zavolajte na 058/7331222 alebo píšte na kontakt@topgal.sk (Pon-Pia 8 – 16 hod.)

Set pre školáka ENDY 20014 SET MEDIUM

Cenovo zvýhodnený set pre školáka

91.70 €

Set ENDY 20014 SET MEDIUM obsahuje tieto produkty:

Zvýhodnené sety
Vlastnosti
Hmotnosť 0.90 kg
Rozmery (v x h x š) 39 x 19 x 28 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 21 l
EAN 8592571020379
Strih batohu Všetky produkty ENDY
Školská trieda 1. trieda, 2. trieda, 3. trieda
Farba zelená
Motív vojenský
Pohlavie chlapčenské
Kolekcia 2020
Producent, dovozca: Topgal
Popis
Popis tašky v sete: Set pre školáka ENDY 20014 SET MEDIUM

Kto z chalanov si niekedy nehral na vojakov? Snáď každý! Preto sme aj tento rok vymysleli ultraľahkú tašku s vojenským motívom pre najmenších chlapcov v 1. - 3. triede ZŠ

  • vhodná aj pre malých drobných prváčikov
  • ideálna pre 1. - 3. triedu
  • ľahučká konštrukcia - váži menej 0,9 kíl!

Motív s nočným videním a kovovým príveskom na ťaháčiku zipsu predného vrecká! Jednoducho hitovka pre chlapcov, prváčikov. Vďaka svojmu objemu bude vyhovovať minimálne do 3. triedy ZŠ! Naviac je tašla ultraľahká, neváži ani kilogram! Takže bude vyhovovať aj pre tých najmenších chlapcov pod 110 cm.

Chrbtová časť tašky je lisovaná z mäkkej tvarovanej peny, vďaka ktorej je taška taká ľahká. Ramenné popruhy sú polstrované, ergonomicky tvarované a možno ich utiahnuť prackami na výšku v ich spodnej časti a k chrbtu v ich hornej časti. Skĺzať z pliec nebudú ani v zime, nebojte. Ramenné popruhy sú totiž vybavené aj výškovo nastaviteľným hrudným pásikom.

Dve hlavné komory pohodlne zhltnú všetko učivo minimálne prvých troch tried ZŠ. Záleží ale aj na požiadavkách vašej pani učiteľky, koľko toho malí školáci musia nosiť na chrbte. Do zadnej objemnej komory odporúčame umiestniť tie najťažšie učebnice a dosky na zošity. V prednej užšej komore potom nájdete navyše aj malú sieťovú kapsičku na zips a menovku.

Predná hlboká kapsa je skvelá na uloženie škatuľky s desiatou a ďalších drobností, alebo napríklad peračníku PENN 20014.

Vo vrecku je aj vyberateľná karabínka, vďaka ktorej nemusíte hľadať zabudnuté kľúče na dne tašky pod zošitmi. Fľaštičku na pitie dajte radšej do vrecka na bok tašky, aby sa jej obsah nevylial do učiva.

Niečo navyše:

  • záter proti dažďu
  • pútko na prenášanie tašky v ruke
  • pútko a na zavesenie tašky na lavicu
  • pevné dno z TOPDURY opatrené nožičkami
  • taška bola úspešne testovaná v ITC Zlín
Náš tip: Ak konce ramenných popruhov po utiahnutí voľne vejú okolo tela vášho dieťaťa, upevnite ich k polstrovanej časti popruhov. Ako? Magnetom. Ten je všitý do koncov popruhov aj na ich polstrovanej časti v mieste, kde končí koľajnička hrudnej pracky.
Video recenzia

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať