Máte otázku? Zavolajte na 058/7331222 alebo píšte na kontakt@topgal.sk (Pon-Pia 8 – 16 hod.)

Doprava a platba

Doručenie tovaru na území SR

Objednaný tovar z e-shopu topgal.sk vám doručíme kamkoľvek na celom území Slovenskej Republiky. Tovar objednaný na e-shope Vám doručí spoločnosti GLS do 2 pracovných dní na Vami zadanú adresu alebo odberné miesto GLS ParcelShop. Balíkové služby Slovenskej pošty na zasielanie zásielok nevyužívame.

V súčastnosti za doručenie balíka účtujeme poplatok len do hodnoty nákupu 49,99 EUR, čo pre Vás znamená, že pri nákupe školskej tašky, alebo študentského batohu za doručenie vo väčšine prípadov vôbec neplatíte:

Cena objednaného tovaru Cena doručenia
do 49,99 € 3,90
nad 50 € ZADARMO

Balík je možné prevziať aj osobne v našej firemnej centrále v Rožňave. V objednávke je potrebné označiť spôsob doručenia Osobný odber, a dohodnúť približný čas prevzatia. Pri osobnom prevzatí samozrejme neúčtujeme žiadny poplatok za dopravu. Pri osobnom odbere je možná platba len v hotovosti.

Doručenie tovaru do zahraničia

Do zahraničia tovar nezasielame, zákazníkov z okolitých štátov s ochotou obslúžia zahraničné pobočky v Českej, Maďarskej a Poľskej republike. Samozrejme nič nie je nemožné, sme schopný vybaviť aj špeciálne požiadavky, nakoľko však do zahraničia nezasielame tovar pravidelne, poplatok za dopravu môže byť mnohonásobne vyšší, čo vyúčtujeme zákazníkovi. Predpokladaná výška dopravy do Českej republiky je 25 EUR v prípade platby prevodom na náš účet.
Objednávky do zvyšku Európy zasiela eshop www.topgal.cz

Platba za objednaný tovar

Za objednaný tovar môžete zaplatiť niekoľkými spôsobmi. Daňový doklad, prípadne záručný list (ak bol vydaný), vám pošleme elektronicky. Ak požadujete zaslanie faktúry v papierovej forme, informujte nás prostredníctvom poznámky k objednávke alebo nás prosím kontaktujte. Prosíme doklad starostlivo uschovajte minimálne 2 roky, slúži v prípade reklamácie zároveň ako záručný list.

  • HOTOVOSŤ - DOBIERKA GLS - platba v hotovosti alebo platobnou kartou kuriérovi pri preberaní zásielky. Po zaplatení obdržíte príjmový doklad. Tento spôsob platby je spoplatnená sumou 1,50 € .
  • PLATBA PLATOBNOU KARTOU - za tovar môžete zaplatiť bezpečnou a pohodlnou formou, jednou z niekoľkých druhov platobných kariet MasterCard, VISA, VISA Electron, Maestro alebo Google Pay. Platba prebieha na zabezpečenej stránke platobnej brány GP webpay. Tento spôsob platby NIE JE SPOPLATNENÝ.
  • ONLINE PREVOD cez INTERNETBANKING prostredníctvom platobnej brány Besteron - za tovar môžete zaplatiť prevodným príkazom na zabezpečenej stránke Vašej banky s predvyplnenými údajmi o platbe (suma, variabilný symbol). S Vašimi údajmi neprichádzame do kontaktu, sme informovaný iba o úspechu alebo neúspechu tranzakcie. Výhodou tejto platobnej metódy v porovnaní s klasickým prevodným príkazom je, že Vašu úhradu zaevidujeme okamžite, preto objednaný tovar môžeme expedovať štandardne, bez zdržania. Tento spôsob platby môžu využiť klienti bánk: SLSP, TATRA BANKA, VUB, UNICREDIT, POŠTOVÁ BANKA, VIAMO. Tento spôsob platby NIE JE SPOPLATNENÝ.

Ak potrebujete viac informácii, prečítajte si prosím naše obchodné podmienky.

Z nášho blogu

Články, ktoré by vás mohli zaujímať

Použitie recyklovaných obalov
Použitie recyklovaných obalov

Myslíme na prírodu, preto na balenie vašich zásielok používame len materiály šetrné k životnému prostrediu.

Celý článok
Darčekové poukazy Topgal
Darčekové poukazy Topgal

Neviete čím potešiť svojich najbližších? Lámete si hlavu, ktorý batoh sa bude najviac páčiť? Máme pre vás tip!

Celý článok
Porovnanie školských tašiek Topgal
Porovnanie školských tašiek Topgal

Prehľadné porovnanie jednotlivých strihov školských tašiek Topgal pre prvý stupeň ZŠ

Celý článok