Máte otázku? Zavolajte na 058/7331222 alebo píšte na kontakt@topgal.sk (Pon-Pia 8 – 16 hod.)

Taška s monster truckmi ENDY 22013

Dvojkomorová ľahká taška pre milovníkov monster jamov s príveskom! Ideálne do 1. - 3. triedy ZŠ.

78.90 €

Zvýhodnené sety
Vlastnosti
Hmotnosť 0.90 kg
Rozmery (v x h x š) 39 x 19 x 28 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 21 l
EAN 8592571014903
Strih batohu Všetky produkty ENDY
Školská trieda 1. trieda, 2. trieda, 3. trieda
Farba modrá
Motív športový, doprava
Pohlavie chlapčenské
Kolekcia 2022
Producent, dovozca: Topgal
Popis
Hlavná charakteristika:
  • vhodná aj pre malých drobných prváčikov
  • ultraľahká s objemom pre 1. – 3. triedu
  • neváži ani kilo!

Hľadáte tašku s motívom monster truckov? Máme! A to rovno s 3 rôznymi obrázkami áut v prednom vrecku – ale môžete si tam dať aj svoje obľúbené autá, fantázii sa medze nekladú!

Hitovka pre chlapcov, prváčikov. Vďaka dvom objemným komorám bude taška ENDY vyhovovať minimálne do 3. triedy ZŠ. Navyše je taška ultraľahký, neváži ani kilogram! Môžeme ju odporučiť aj pre tých najmenších chlapcov pod 110 cm.

Chrbtová časť tašky je lisovaná z mäkkej tvarovanej peny, vďaka ktorej je taška tak ľahká. Ramenné popruhy sú polstrované, anatomicky tvarované a možno ich utiahnuť prackami na výšku v ich spodnej časti ak chrbtu v ich hornej časti. Schádzať z ramien nebudú ani v zime, keď deti nosia bundy, nebojte. Ramenné popruhy sú totiž vybavené aj pevným, výškovo nastaviteľným hrudným pásikom.

Dve hlavné komory pohodlne pojmú všetko učivo minimálne prvých troch tried ZŠ. Záleží ale aj na požiadavkách vašej školy, koľko toho malí školáci musia nosiť na chrbte. Do zadnej objemnej komory odporúčame umiestniť najťažšie učebnice a dosky na zošity. V prednej užšej komore potom nájdete malé sieťové vrecko na zips a menovku.

Predné hlboké vrecko je skvelé na uloženie krabičky s desiatou a ďalších drobností, alebo napríklad peračník PENN 22013 v rovnakom dizajne. Vo vrecku je aj vyberateľná karabínka, vďaka ktorej nemusíte hľadať zabudnuté kľúče na dne batohu pod zošitmi. Fľaštičku na pitie dajte radšej do vrecka na bok tašky.

Ďalšie vychytávky:
  • záter proti dažďu – látka nepremokne
  • pútko na prenášanie tašky v ruke
  • pútko a na zavesenie tašky na lavicu
  • pevné dno z TOPDURY opatrené nožičkami
  • taška bola úspešne testovaná v ITC Zlín
Náš tip:

Pokiaľ konce ramenných popruhov po utiahnutí voľne vejú okolo tela vášho dieťaťa, upevnite ich k polstrovanej časti popruhov. Ako? Magnetom. Ten je všitý do koncov popruhov aj na ich čalúnené časti v mieste, kde končí koľajnička hrudnej pracky.

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať