Máte otázku? Zavolajte na 058/7331222 alebo píšte na kontakt@topgal.sk (Pon-Pia 8 – 16 hod.)

Reklamácia, vrátenie a výmena tovaru

Pokiaľ zakúpený tovar nesplnil Vaše očakávania či už počas užívania alebo ihneď po jeho doručení, sme pripravený problém čo najrýchlejšie a najjednoduchšie vyriešiť.

Prvým krokom je registrácia servisného prípadu pre reklamáciu vzniknutej závady počas užívania produktu alebo prípadu pre vrátenie/výmenu nevyhovujúceho produktu. Zaregistrujte svoj prípad nižšie, a zrozumiteľne Vás prevedieme riešením problému.

Pripravte si prosím 🔢číslo objednávky a 📧e-mail, ktorý ste uviedli v objednávke. Ak číslo objednávky nepoznáte, bude Vám stačiť (po potvrdení) len e-mail uvedený v objednávke. V prípade reklamácie môžete vo formulári pripojiť aj 📷 fotografiu na základe ktorej dokážeme mnohé prípady predbežne posúdiť, čo môže urýchliť celý proces vybavenia.

Ak potrebujete pomoc, neváhajte nás kontaktovať.

Nadštandardné reklamačné služby pre zákazníkov e-shopu topgal.sk

  • Vážime si Váš čas a nechceme od Vás aby ste stáli v radoch na pošte. Reklamovaný tovar nemusíte nikam posielať, vyzdvihnutie aj spätné zaslanie kuriérom zabezpečíme na naše náklady.
  • Chápeme, že málokto má doma dve školské tašky. Preto Vám v prípade potreby bezplatne poskytneme náhradnú servisnú tašku.
  • O celom priebehu Vás priebežne informujeme e-mailom.
  • Komunikujete priamo s výrobcom.

Legislatívne podmienky reklamácií si môžete prečítať v obchodných podmienkach. Reklamovať je možné iba tovar zakúpený na našom e-shope topgal.sk. Tovar zakúpený v inom obchode/e-shope prosíme reklamujte priamo u predajcu.

Vrátenie/Výmena tovaru

  • Podľa zákona máte na odstúpenie od objednávky 14 dní, vieme že to niekedy nemusí stačiť, preto poskytujeme našim zákazníkom 30 dní na odstúpenie od objednávky.
  • Objednali ste si tovar ktorý Vám nesadol či už farbou alebo rozmerom? Alebo ste našli iný v našej ponuke? Žiadny problém! Pošleme Vám ho bezplatne vo výmennom balíku. Rozdiel v cene jednoducho doplatíte alebo Vám ho vrátime.

Stručné pravidlá vrátenia tovaru si môžete prečítať na samostatnej stránke, prípadne podrobne v obchodných podmienkach.

Z nášho blogu

Články, ktoré by vás mohli zaujímať

Použitie recyklovaných obalov
Použitie recyklovaných obalov

Myslíme na prírodu, preto na balenie vašich zásielok používame len materiály šetrné k životnému prostrediu.

Celý článok
Darčekové poukazy Topgal
Darčekové poukazy Topgal

Neviete čím potešiť svojich najbližších? Lámete si hlavu, ktorý batoh sa bude najviac páčiť? Máme pre vás tip!

Celý článok
Porovnanie školských tašiek Topgal
Porovnanie školských tašiek Topgal

Prehľadné porovnanie jednotlivých strihov školských tašiek Topgal pre prvý stupeň ZŠ

Celý článok