Reklamácia, vrátenie a výmena tovaru

Pokiaľ zakúpený tovar nesplnil Vaše očakávania či už počas užívania alebo ihneď po jeho doručení, sme pripravený problém čo najrýchlejšie a najjednoduchšie vyriešiť.

Prvým krokom je registrácia servisného prípadu pre reklamáciu vzniknutej závady počas užívania produktu alebo prípadu pre vrátenie/výmenu nevyhovujúceho produktu. Zaregistrujte svoj prípad nižšie, a zrozumiteľne Vás prevedieme riešením problému.

Pripravte si prosím 🔢číslo objednávky a 📧e-mail, ktorý ste uviedli v objednávke. Ak číslo objednávky nepoznáte, bude Vám stačiť (po potvrdení) len e-mail uvedený v objednávke. V prípade reklamácie môžete vo formulári pripojiť aj 📷 fotografiu na základe ktorej dokážeme mnohé prípady predbežne posúdiť, čo môže urýchliť celý proces vybavenia.

Ak potrebujete pomoc, neváhajte nás kontaktovať.

Nadštandardné reklamačné služby pre zákazníkov e-shopu topgal.sk

  • Vážime si Váš čas a nechceme od Vás aby ste stáli v radoch na pošte. Reklamovaný tovar nemusíte nikam posielať, vyzdvihnutie aj spätné zaslanie kuriérom zabezpečíme na naše náklady.
  • Chápeme, že málokto má doma dve školské tašky. Preto Vám v prípade potreby bezplatne poskytneme náhradnú servisnú tašku.
  • O celom priebehu Vás priebežne informujeme e-mailom.
  • Komunikujete priamo s výrobcom.

Legislatívne podmienky reklamácií si môžete prečítať v obchodných podmienkach. Reklamovať je možné iba tovar zakúpený na našom e-shope topgal.sk. Tovar zakúpený v inom obchode/e-shope prosíme reklamujte priamo u predajcu.

Vrátenie/Výmena tovaru

  • Podľa zákona máte na odstúpenie od objednávky 14 dní, vieme že to niekedy nemusí stačiť, preto poskytujeme našim zákazníkom 30 dní na odstúpenie od objednávky.
  • Objednali ste si tovar ktorý Vám nesadol či už farbou alebo rozmerom? Alebo ste našli iný v našej ponuke? Žiadny problém! Pošleme Vám ho bezplatne vo výmennom balíku. Rozdiel v cene jednoducho doplatíte alebo Vám ho vrátime.

Stručné pravidlá vrátenia tovaru si môžete prečítať na samostatnej stránke, prípadne podrobne v obchodných podmienkach.