Máte otázku? Zavolajte na 058/7331222 alebo píšte na kontakt@topgal.sk (Pon-Pia 8 – 16 hod.)

Školská taška ENDY 19005

Školská taška pre prvákov

74.90 €

Zvýhodnené sety
Vlastnosti
Hmotnosť 0.94 kg
Rozmery (v x h x š) 39 x 19 x 28 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 21 l
EAN 8592571011773
Strih batohu Všetky produkty ENDY
Školská trieda 1. trieda, 2. trieda, 3. trieda
Farba fialová, ružová
Motív zvieratká
Pohlavie dievčenské
Kolekcia 2019
Producent, dovozca: Topgal
Popis
  • batoh pre dievčatá v 1. - 3. triede
  • ľahučký vďaka lisovaným chrbtu
  • vymeniteľné obrázky s mačičkami na čele tašky

Tento rok potešíme všetky mačacie princezné! Vymysleli sme batoh práve pre nich s vymeniteľnými obrázkami mačičiek. Pokojne si ale do okienka na prednej strane batohu môžete dať fotku svojou mačičky, alebo akékoľvek iné výtvarné dielo malej školáčky!

Vďaka chrbtovému systému z anatomicky tvarovanej lisovanej peny sa nám váhu tašky podarilo znížiť pod jeden kilogram, čo určite ocení každý rodič. Bude dobre pasovať aj na chrbát drobných prváčikov, ramenné popruhy sú totiž polstrované, ergonomicky tvarované a hlavne -dajú sa utiahnuť v ich hornej aj spodnej časti. Výškovo nastaviteľný hrudný pásik zabezpečí to, že popruhy nebudú schádzať ani z drobných chrbátikov.

Najťažší školský náklad naučte školáčku dávať vždy do komory, ktorá je najbližšie chrbtu. Predná širšia komora unesie všetko ostatné a navyše v nej určite využijete menšiu sieťovú kapsu na zips. Vďaka menovke pôjde batohy rozoznať, keď sa v triede zíde viacero rovnakých modelov.

K taške môžete prikúpiť aj peračník PENN 19005 v rovnakom dizajne. Ten ideálne pasuje do prednej komory, alebo predného hlbokého vrecka, kde určite oceníte aj karabínku na kľúče. Fľaštičku s pitím potom umiestnite do vrecka na boku tašky.

Na reflexných prvkoch si zakladáme. Preto sme ich umiestnili na všetky strany tašky. Presvedčiť sa môžete v detailných fotkách, kde je batoh nafotený aj v tme.

Niečo navyše:

  • impregnácia proti dažďu
  • odolné dno z materiálu TOPDURA zabezpečené nožičkami
  • pútko na prenášanie tašky v ruke a pútko na lavicu
  • taška bola testovaná v ITC Zlín a prešla na jednotku

Náš tip: V prednom hlbokom vrecku je menšia kapsička, ktorá v okienku prednej časti tašky ukrýva obrázky so štyrmi rôznymi mačičkami. Vaša dcérka tak môže každý deň chodiť do školy s iným motívom, alebo si do kapsičky umiestniť svoju fotku či obrázok. Fantázii sa medze nekladú!

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať