Často kladené otázky

Pripravili sme si pre vás prehľad najčastejších otázok spojených s nákupom na topgal.sk.

výprodej


1

Všetok tovar na našom e-shope máme naozaj skladom. Pokiaľ sa nám niektorý produkt vypredá a plánujeme jeho ďalšiu výrobu alebo doplnenie z centrálneho skladu, je pri ňom doplnený aj orientačný dátum kedy bude znovu naskladnený. Ak niektorý z produktov vypredáme a už ho nebudeme vyrábať, nájdete pri ňom poznámku o tom, že bol vyradený z predaja.

2

Predajne zverejnené v zozname na našich stránkach sú našimi obchodnými partnermi. Ceny si vo svojich obchodoch určujú sami.

4

V našom e-shope môžete platiť:
  • na dobierku (v hotovosti) pri prevzatí - 1,50 €
  • online prevod z vybraných bánk (Slovenská sporiteľňa, Tatra Banka, VUB Banka, UniCredit, Poštová Banka, Viamo) - zdarma
  • online platba kartou (Visa, Mastercard, Google Pay) - zdarma
  • platba prevodom na náš účet - zdarma

5

Balíky doručujeme prostredníctvom zásielkovej spoločnosti GLS:
  • GLS kuriérska služba - doručenie na adresu zákazníka
  • GLS ParcelShop - doručenie na výdajné miesto

6

K doručení objednávek využíváme služeb Zásilkovny, PPL a České pošty (nabízející také službu balíkovna).
Cena objednaného tovaru Cena doručenia
do 49,99 € 3,90
nad 50 € ZADARMO

7

Pri online platbe alebo platbe na dobierku zasielame tovar prakticky ihneď. V závislosti na pružnosti doručovateľov je balíček u vás už na druhý deň alebo najneskôr do dvoch pracovných dní.

8

Za kvalitou našich výrobkov si stojíme. Pokiaľ sa ale závada objaví a rozhodnete sa ho reklamovať, ponúkame vám v prípade potreby zapožičanie náhradného batohu po dobu posúdenia/opravy reklamovaného batohu. Všetky informácie o tom ako postupovať nájdete na stránke Vratky a reklamácie.

9

Objednávky vybavujeme len v rámci Slovenskej republiky. Pokiaľ máte záujem o naše tovary v Poľsku, navštívte stránku topgal-plecaki.pl, pre objednávky v Maďarsku sa obráťte na topgal.hu. Objednávky v Českej republike a inde v zahraničí vybavujú kolegovia v Českej republike na topgal.cz.

10

Výrobky TOPGAL odporúčame čistiť mydlovou vodou a nilonovou kefkou alebo handričkou. Presný návod, ako ošetrovať a čistiť výrobky TOPGAL, nájdete uvedený na ich vnútorných etiketách a papierových vysačkách. Batohy ani peračníky neperte v práčke; na prípadné poškodení praním v práčke by sa nevzťahovala záruka.

11

Všetky naše batohy sú ošetrené impregnačnou vrstvou proti dažďu. Naviac materiál batohu má z vnútornej strany pogumovanú vrstvu, ktorá zabraňuje proniknutiu vody. Zložitejšia situácia je pri zipsoch, ktoré pri prudkom daždi nemusia udržať 100%-né tesnenie.
Ak teda chcete mať maximálnu istotu odporúčame k batohu dokúpiť pršiplášť - ktorý nájdete v kategórií doplnky pre školákov

12

Topgal sa už viac ako dve dekády špecializuje na výrobu a vývoj školských a študentských batohov. V prvých rokoch sme ich členili podľa kolekcií, ktoré ale v súčasnej dobe ustupujú do úzadia.
Batohy vyrábame a delíme predovšetkým podľa veku dieťaťa: