Školská taška s výšivkou vtáčika LYNN 19008

Dvojkomorová taška pre staršie školáčky na prvom stupni ZŠ

Trvalo vyradené z predaja

nákup od výrobcu
náhradná taška
doprava zadarmo
výdajné miesta
darček k objednávke
pohodlná reklamácia

Strih batohu LYNNVyfiltrovať produkty v rovnakom strihu
Hmotnosť 1.06 kg
Rozmery (vxhxš) 41 x 23 x 30 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 27 l
EAN 8592571011803

 

  • objemná taška pre školáčky v 2. - 5. triede
  • pevný polstrovaný chrbát s výstužou
  • dve komory a dve hlboké predné vrecká

 

 

Objemná taška pre školáčky na prvom stupni ZŠ bude vyhovovať všetkým dievčatám od výšky cca od 125 cm. Slúžiť bude pohodlne až do šiestej triedy! Navyše úžasná potlač a výšivka s vtáčikom, motýľmi a hviezdami na prednom vrecku! Páči?

Model LYNN je našou najobjemnejšou taškou. Dve veľké komory a dve hlboké predné vrecká unesú naozaj ťažký náklad každodenného učiva. Aj preto sme batoh vybavili anatomicky tvarovaným chrbtovým systémom s ľahučkou hliníkovou výstužou, ktorá drží tvar chrbta v správnom anatomickom prehnutí. Ramenné popruhy sú navyše ergonomicky tvarované, dajú sa utiahnuť ako na dĺžku v ich spodnej časti, tak aj k chrbtu v hornej časti. Hrudný popruh je výškovo nastaviteľný, vyrovnáva váhu batohu na postavenie tela aj menšej slečny a batoh vďaka nemu neskĺza z ramien.

Zadná užšia komora je priamo určená na dosky na zošity, atlasy, alebo tie najťažšie učebnice. Predná komora je najširšia a je v nej umiestnená aj praktická sieťová kapsička na zips. Hlboká kapsa medzi prednou komorou a vreckom na čele batohu má užší vstup, takže je ideálny napríklad pre umiestnenie peračníka PENN 19008 v rovnakom dizajne, alebo krabičky s desiatou. V tomto vrecku je umiestnená menovka a karabínka na kľúče. Predné hlboké vrecko poslúži na drobnosti, ktoré treba mať po ruke. Fľašku na pitie ale dávajte na bok batohu do bočnej kapsičky, ktorá je pre ňu určená.

Reflexné prvky nájdete aj u tejto tašky na rade miest - na spodnej časti čela batohu, na paspule predného vrecká a komory, na boku batohu aj na ramenných popruhoch. Pozrite sa do detailných fotiek, kde máme batoh odfotený aj v tme.

 

Niečo navyše:

 

 

  • pevné dno opatrené nožičkami
  • dno je z materiálu TOPDURA
  • batoh prešiel atestáciou v ITC Zlín
  • záter proti dažďu
  • pútko na prenášanie batohu v ruke a ďalšie pre zavesenie na lavicu

 

 

Náš tip: Fľaštičku s nápojmi dávajte do bočného vrecka batohu - zabránite tak nehodám s rozliatym pitím vnútri batohu. Ideálne je ale nabrať do fľaštičky len sirup, aby si deti dopustili vodu v triede. Uľahčíte tak chrbtu vašej dcéry.

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať