Taška s lastovičkami a makmi LYNN 22008

Veľká taška pre prenášanie najväčšieho nákladu učenia na prvom stupni ZŠ. Dve komory a dve objemné hlboké vrecká sú ideálne pre starších školákov na prvom stupni.

76.90 €

Predpokladaný dátum doručenia v pondelok 12. 6.
nákup od výrobcu
náhradná taška
doprava zadarmo
výdajné miesta
darček k objednávke
pohodlná reklamácia

Hmotnosť 1.10 kg
Rozmery (v x h x š) 44 x 23 x 30 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 27 l
EAN 8592571014859
Strih batohu Všetky produkty LYNN
Školská trieda 2. trieda, 3. trieda, 4. trieda, 5. trieda
Farba biela, oranžová
Pohlavie dievčenské

Hlavná charakteristika:
  • dvojkomorová taška do 2. - 5. triedy
  • pevný polstrovaný chrbát s výstuhou
  • objemná taška vyhovie pokojne aj na začiatku druhého stupňa ZŠ

Dve veľké komory a dve hlboké predné vrecká tašky LYNN unesú skutočne ťažký náklad každodenného učiva. Aj preto sme batoh vybavili vystuženým, anatomicky tvarovaným, chrbtovým systémom s ľahučkou hliníkovou výstuhou, ktorá drží tvar chrbta.

Ramenné popruhy sú polstrované, ergonomicky tvarované, dajú sa utiahnuť ako na dĺžku v ich spodnej časti, tak aj k chrbtu v hornej časti. Hrudný popruh je už na našich taškách tradičnou výbavou. Je výškovo nastaviteľný, vyrovnáva váhu batohu na postavenie tela aj menšie slečny a popruhy tašky vďaka nemu nešmýkajú z ramien.

Zadná komora tašky je užšia. Je ideálna na prenášanie najťažších učebníc. Predná komora je najširšia a je v nej umiestnené aj praktické sieťové vrecko na zips.

Hlboké vrecko medzi prednou komorou a vreckom na čele tašky má užší vstup. Je vhodná pre umiestnenie peračníka PENN 22008 v rovnakom dizajne, alebo krabičky s desiatou. Vo vrecku je umiestnená aj menovka a odnímateľná karabína na kľúče.

Predné hlboké vrecko poslúži na drobnosti, ktoré treba mať po ruke. Fľaštičku na pitie ale dávajte do kapsičky na bok tašky.

Reflexné prvky nájdete aj pri tejto taške na rade miest - na spodnej časti čela batohu, na paspulkách predného vrecka a prednej komory, na boku tašky aj na ramenných popruhoch. Pozrite sa do detailných fotiek, kde máme tašku vyfotenú aj v tme.

Ďalšie vychytávky:
  • pevné dno opatrené nožičkami
  • dno je z materiálu TOPDURA
  • taška prešla atestáciou v ITC Zlín
  • záter proti dažďu
  • pútko na prenášanie tašky v ruke a ďalšie pre zavesenie na lavicu
Náš tip:

Taška je veľmi objemná, zmestí sa do neho naozaj veľa učenia, ale aj hračiek. kontrolujte deťom tašku, aby zbytočne do školy nenosili náklad navyše.

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať