školská taška LYNN 21018

Objemná školská taška s dvomi komorami a dvomi hlbokými vreckami pre všetkých bojovníkov s učením na prvom stupni ZŠ. Strih tašky LYNN je veľmi objemný. Bude slúžiť pokojne aj na začiatku druhého stupňa ZŠ. Vzhľadom k veľkému objemu ho odporúčame od druhej triedy ZŠ / cca 125 cm.

71.90 €

skladom Doručíme už vo štvrtok 23. septembra
nákup od výrobcu
náhradná taška
doprava zadarmo
výdajné miesta
darček k objednávke
pohodlná reklamácia
školská taška LYNN 21018 môžete zakúpiť aj vo zvýhodnenom sete:

Strih batohu LYNNVyfiltrovať produkty v rovnakom strihu
Hmotnosť 1.10 kg
Rozmery (vxhxš) 44 x 23 x 30 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 27 l
EAN 8592571014040

Hlavná charakteristika:

 

  • pre chlapcov i dievčatá v 2. - 6. triede
  • veľký objem, 2 komory a 2 hlboké vrecká
  • pevný chrbát s hliníkovou výstužou

 

Maskáčová školská taška LYNN s kovovou vojenskou známkou na zipse a nášivkou je určená všetkým vyšším žiakom na prvom stupni ZŠ, alebo aj na prechod do tried druhého stupňa. Je veľmi objemná, preto je určená hlavne pre tých, ktorí musia denne do školy nosiť veľký náklad učiva. Dve komory a dve hlboké vrecká unesú úplne všetko.

Chrbát tašky je pevne, ale mäkko polstrovaný, anatomicky tvarovaný a je opatrený hliníkovou výstužou. Dochádza tak k lepšej cirkulácii vzduchu medzi chrbtom školáka a chrbtovou časťou tašky.

Pohodlné nosenie aj ťažkého nákladu zaistia polstrované, ergonomicky tvarované ramenné popruhy. Tie nastavíte ako v ich spodnej časti na dĺžku, tak aj v hornej časti k chrbtu dieťaťa.

Zapnutím výškovo nastaviteľného hrudného popruhu potom zaistíte, aby sa taška nešmýkala z pliec. Do koncov ramenných popruhov sme zašili magnetku, ktorou ich môžete pripnúť k polstrovanej časti popruhov tak, aby neviala okolo tela školáka.

Zadná komora tašky LYNN je o niečo užšia ako predná. Odporúčame do nej umiestniť školskej dosky, veľké ťažké učebnice, alebo napríklad atlasy. Predná komora je priestrannejšia, širšia a je v nej malé sieťové vrecko na zips. Vrecko medzi prednou komorou a predným vreckom je hlboké a objemné. Jeho vstup je ale užší. Je vhodné napríklad pre prenášanie  peračníka PENN 21018 v rovnakom dizajne, alebo škatuľky na desiatu. V tomto vrecku je našitá aj odnímateľná karabinka na kľúče a menovka. Predné vrecko s vojenskou známkou na zipse je potom ideálne pre všetko, čo je potrebné mať rýchlo po ruke.

K taške strihu LYNN si môžete vybrať  klasický jednokomorový peračník s klopňou pre menších školákov PENN 21018.

Ďalšie vychytávky:

 

  • reflexné prvky na všetkých stranách tašky
  • pevné odolné dno z TOPDURY chránené nožičkami
  • záter proti dažďu - látka nepremokne
  • pútko na nosenie v ruke a pútko na lavicu
  • taška prešla atestáciou v ITC Zlín na jednotku

 

Náš tip:

Taška strihu LYNN je nejobjemnějšia z našej ponuky pre prvý stupeň ZŠ. Z našej skúsenosti vieme, že ho deti nosia pokojne aj do šiestej siedmej triedy. Pre školákov nad 150 cm už ale odporúčame kúpiť študentský batoh.

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať