Máte otázku? Zavolajte na 058/7331222 alebo píšte na kontakt@topgal.sk (Pon-Pia 8 – 16 hod.)

Študentský set SURI 20028 G SET SMALL

Zvýhodnený set tašky a peračníka pre študenta.

50.40 €

Set SURI 20028 G SET SMALL obsahuje tieto produkty:

Vlastnosti
Hmotnosť 1.28 kg
Rozmery (v x h x š) 44 x 21 x 30 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 9.00 kg
Objem 27 l
EAN 8592571021949
Strih batohu Všetky produkty SURI
Školská trieda stredná škola, 2. stupeň ZŠ, 5. trieda
Farba modrá
Pohlavie dievčenské
Producent, dovozca: Topgal
Popis
Popis tašky v sete: Študentský set SURI 20028 G SET SMALL
  • pevný polstrovaný chrbát s výstuhou
  • vhodný od 2. stupňa ZŠ vyššie
  • nastaviteľné ramenné popruhy a hrudná pracka

O potlač v štýle etno ste si často písali, preto sme v tomto roku pre dievčatá ušili praktický, objemný, dvojkomorový batoh SURI v modrých farbách a fialovými detailmi na zipsoch a v chrbtovej časti. Tak čo dievčatá, páči?

Chrbát batohu je mäkko polstrovaný tak, aby dochádzalo k správnemu prúdeniu vzduchu medzi vašim chrbtom a batohom. Naviac je chrbtová časť spevnená ľahkým hliníkovým rámom, ktorý drží tvar chrbta v anatomicky správnom prehnutí.

Polstrované, nastaviteľné ramenné popruhy zaistia pohodlné každodenné nosenie batohu aj pri veľkom náklade. Jeho váhu správne rozložíte aj vďaka výškovo nastaviteľnému hrudnému dopnutiu.

Dve hlavné komory pojmú všetko potrebné učivo, ale pokojne aj veci na krúžky, alebo na výlety. Zadná komora batohu je objemnejšia než predná, radíme do nej dať ten najťažší náklad. Na chrbtovej časti zadnej komory je prišitá polstrovaná kapsa. Môžete ju použiť na čokoľvek, čo je potrebné mať ako v bavlnke - na notebook (do maximálnej veľkosti 15,4 "), alebo napríklad na tablet. Zmestia sa do nej pokojne aj zložky alebo zošity A4. Na vrecku je našité ešte jedno menšie polstrované vrecko, ktoré môžete použiť napríklad na mobil, tabliet či powerbanku. Predná komora je užšia, ponúka priestor pre uloženie ďalších školských potrieb. V komore je ešte praktická sieťová kapsička na zips.

Praktické menšie vrecká nájdete na oboch bokoch batohu. Na jednom boku je jednoduché zipsové vrecko na drobnosti, na druhom potom sieťové vrecko, do ktorej sa zmestí aj väčšia PET fľaša, ktorú utiahnete vďaka kompresnému popruhu k telu batohu. Reflexné prvky sú decentne umiestnené na všetkých stranách batohu - na čele, bokoch i ramenných popruhoch. Na prednej časti batohu sú dve menšie vrecká na zips. Môžete ich využiť napríklad ako vrecká na desiatu, druhú ako kapsu na peračník ETUE 18029.

Niečo navyše:

  • pútko na prenášanie batohu v ruke
  • decentné, ale funkčné reflexné prvky
  • záter proti dažďu
  • dno batohu je z pevného materiálu TOPDURA

 

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať