Máte otázku? Zavolajte na 058/7331222 alebo píšte na kontakt@topgal.sk (Pon-Pia 8 – 16 hod.)

Študentský batoh SURI 20047

Objem 27 litrov, dve komory, dve malé vrecká na prednej časti batohu, ideálna kombinácia pre dievčatá na 2. stupni ZŠ, stredoškoláčky i vysokoškoláčky.

51.90 €

Vlastnosti
Hmotnosť 1.26 kg
Rozmery (v x h x š) 44 x 21 x 30 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 9.00 kg
Objem 27 l
EAN 8592571013838
Strih batohu Všetky produkty SURI
Školská trieda stredná škola, 2. stupeň ZŠ, 5. trieda
Farba šedá
Pohlavie dievčenské
Producent, dovozca: Topgal
Popis

Objem 27 litrov, dve komory, dve malé vrecká na prednej časti batohu, ideálna kombinácia pre dievčatá na 2. stupni ZŠ, stredoškoláčky i vysokoškoláčky.

  • pevný polstrovaný chrbát s výstuhou
  • vhodný cca od 150 cm výšky
  • nastaviteľné ramenné popruhy
  • nastaviteľný hrudný pás

Kolibríky a kvety na jemnej potlači štruktúrovanej látky s fialovými detailmi. To všetko je záruka, že sa batoh hneď tak nezovšednie a bude farebne ladiť k oblečeniu mladých slečien, ktoré chcú byť “in”. Tak čo dievčatá, páči sa vám?

Batoh SURI je členený na dve hlavné komory. Zadná komora je objemná a pojme väčšinu každodenného učenia. V chrbtovej časti zadnej komory je prišité menšie polstrované vrecko. Môžete ho použiť na čokoľvek, čo je potrebné mať ako v bavlnke - na notebook (do maximálnej veľkosti 15,4 "), alebo napríklad na tabliet, či zložky A4. Na tomto vrecku je našité ešte jedno menšie polstrované vrecko, ktoré môžete použiť napríklad na mobil či POWERBANK.

Predná komora batohu je užšia, ponúka priestor pre uloženie ďalších školských potrieb. V komore je ešte praktická sieťová kapsička na zips a karabína na kľúče umiestnená na pružnej gumičke.

Dve komory dopĺňajú dve vrecká na čele batohu. Horné vrecko môžete využiť napríklad na desiatu, do dolnéhoj pohodlne umiestnite peračník ETUE 20047.

Dve menšie vrecká nájdete na bokoch batohu. Na jednom boku je uzatvárateľné zipsové vrecko na drobnosti, na druhom potom sieťové vrecko, do ktorého sa vojde aj väčšia PET fľaša. Tú upevníte vďaka kompresnému popruhu k telu batohu.

Chrbát batohu je mäkko polstrovaný tak, aby dochádzalo k správnemu prúdeniu vzduchu medzi vašim chrbtom a batohom. Naviac je chrbtová časť spevnená ľahkým hliníkovým rámom, ktorý drží tvar chrbta v anatomicky správnom prehnutí.

Polstrované, nastaviteľné ramenné popruhy zaistia pohodlné každodenné nosenie batohu aj pri veľkej záťaži. Jeho váhu správne rozložíte aj vďaka výškovo nastaviteľnému hrudnému pásu.

Reflexné prvky sú decentne umiestnené na všetkých stranách batohu - na čele, bokoch i ramenných popruhoch tak, aby nerušili dizajn, ale boli užitočné za zlej viditeľnosti.

Niečo navyše:

  • pútko na prenášanie batohu v ruke
  • decentné, ale funkčné reflexné prvky
  • náter proti dažďu - batoh nepremokne
  • dno batohu je z pevného materiálu TOPDURA

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať