Máte otázku? Zavolajte na 058/7331222 alebo píšte na kontakt@topgal.sk (Pon-Pia 8 – 16 hod.)

Set pre školáčku LYNN 20008 SET SMALL

Cenovo zvýhodnený set pre školáčku.

86.80 €

Set LYNN 20008 SET SMALL obsahuje tieto produkty:

Zvýhodnené sety
Vlastnosti
Hmotnosť 1.12 kg
Rozmery (v x h x š) 44 x 23 x 30 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 27 l
EAN 8592571020454
Strih batohu Všetky produkty LYNN
Školská trieda 2. trieda, 3. trieda, 4. trieda, 5. trieda
Farba fialová
Motív abstraktný
Pohlavie dievčenské
Producent, dovozca: Topgal
Popis
Popis tašky v sete: Set pre školáčku LYNN 20008 SET SMALL
  • dvojkomorová taška pre školáčky v 2. - 5. triede
  • pevný polstrovaný chrbát s výstuhou
  • objemná taška vyhovie pokojne aj na začiatku druhého stupňa ZŠ

Strih LYNN je naozaj objemný, odporúčame ho preto pre dievčatá od výšky cca 125 cm. Slúžiť bude pohodlne minimálne do šiestej triedy! Navyše, tento rok sme strih LYNN ozdobili potlačou s lesklými fialovými hviezdičkami a príveskom v tvare hviezdy s flitrami. Páči?

Taška LYNN je našim najobjemnejším strihom. Dve veľké komory a dve hlboké predné vrecká unesú naozaj ťažký náklad každodenného učiva. Aj preto sme tašku vybavili anatomicky tvarovaným chrbtovým systémom s ľahučkou hliníkovou výstuhou, ktorá drží tvar chrbta v správnom anatomickom prehnutí.

Ramenné popruhy sú polstrované, ergonomicky tvarované, dajú sa utiahnuť ako na dĺžku v ich spodnej časti, tak aj k chrbtu v hornej časti.

Hrudný popruh je výškovo nastaviteľný, vyrovnáva váhu batohu k postaveniu tela aj menšej slečny a popruhy tašky vďaka nemu nekĺžu z pliec.

Zadná komora tašky je užša. Je ideálna na prenášanie najťažších učebníc, atlasov, alebo dosiek na zošity. Predná komora je najširšia a je v nej umiestnená aj praktická sieťová kapsička na zips.

Hlboká kapsa medzi prednou komorou a vreckom na čele tašky má užší vstup, takže je ideálna napríklad pre umiestnenie peračníka PENN 20008 v rovnakom dizajne, alebo krabičky s desiatou. V tomto vrecku je umiestnená menovka a odnímateľná karabína na kľúče.

Predné hlboké vrecko poslúži na drobnosti, ktoré treba mať po ruke. Fľaštičku na pitie ale dávajte na bok tašky do bočnej kapsičky, ktorá je na ňu určená.

Reflexné prvky nájdete aj u tohto batohu na spúste miest - na spodnej časti čela tašky, na lemoch predného vrecká a prednej komory, na boku tašky aj na ramenných popruhoch. Pozrite sa do detailných fotiek, kde máme batoh odfotený aj v tme.

Niečo navyše:

 

  • pevné dno opatrené nožičkami
  • dno je z materiálu TOPDURA
  • taška prešla atestáciou v ITC Zlín
  • záter proti dažďu
  • pútko na prenášanie tašky v ruke a ďalšie pre zavesenie na lavicu

 

Náš tip: Fľaštičku s nápojmi dávajte do bočného vrecka tašky - zabránite tak nehodám s rozliatym pitím vnútri tašky. Ideálne je ale nabrať do fľaštičky len sirup, aby si deti dopustili vodu v triede. Uľahčíte tak chrbtu vašej dcéry.

Video recenzia

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať