Máte otázku? Zavolajte na 058/7331222 alebo píšte na kontakt@topgal.sk (Pon-Pia 8 – 16 hod.)

Školský set ENDY 20043 SET MEDIUM

Cenovo zvýhodnený školský set

Trvalo vyradené z predaja

Set ENDY 20043 SET MEDIUM obsahuje tieto produkty:

Vlastnosti
Hmotnosť 0.90 kg
Rozmery (v x h x š) 39 x 19 x 28 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 21 l
EAN 8592571022083
Strih batohu Všetky produkty ENDY
Školská trieda 1. trieda, 2. trieda, 3. trieda
Farba modrá
Motív zvieratká
Pohlavie dievčenské
Kolekcia 2020
Producent, dovozca: Topgal
Popis
Popis tašky v sete: Školský set ENDY 20043 SET MEDIUM

Batoh nielen pre drobných prváčikov, ktorý váži iba 0,86 kg! Batoh ENDY s mačičkou a chlpatou bombuľkou je ideálny pre dievčatá od prvej triedy, veľkostne ale určite vydrží minimálne do 3. triedy ZŠ.

  • pre dievčatá v 1. - 3. triede
  • ľahký - neváži ani kilogram
  • pevný lisovaný chrbát
  • chlpatý prívesok

Mačička a potlač s jaguárimi škvrnami na modrom pozadí - skvelá kombinácia pre všetky dievčatá, ktoré nechcú "úplne ružový batoh". Vďaka svojej nízkej váhe batoh vyhovuje aj najmenším prváčikom, určite bude dobre slúžiť do tretej triedy ZŠ.

Batoh ENDY má dve hlavné komory, do ktorých sa zmestí všetko učenie pre prvé ročníky ZŠ. V prednej komore je malé praktické sieťové vrecko na zips. Ideálny na všetky drobnosti, čo potrebuje mať dieťa po ruke. Vďaka menovke v prednej komore sa viac rovnakých batohov v triede nebude pliesť.

Do predného hlbokého vrecka dáte buď desiatu v krabičke alebo peračník PENN 20043 v rovnakom dizajne. Vnútri vrecka je praktická odnímateľná karabína na kľúče. Zips predného vrecka zdobí ružový chlpatý prívesok.

Nebojte, batoh sedí aj drobnejším dievčatkám. Ramenné popruhy batohu sa dajú totiž utiahnuť tak v ich spodnej časti k telu, tak aj v hornej časti k chrbtu. Z drobných chrbtov padať nebude vďaka výškovo nastaviteľnému hrudnému pásu. Končeky ramenných popruhov sú opatrené magnetmi. Vďaka nim ich môžete pripnúť k ramennému popruhu a nebudú viať okolo tela. Chrbát batohu je tvorený z lisovanej peny.

Fľaštičku s pitím umiestnite na bok batohu do vrecka na to určené. Dobre sa do nej zmestia fľaštičky s objemom 0,5 litra, napr. naša ZIVA.

Aj malí školáci musia byť viditeľní, obzvlášť v zimnom období, preto sme batoh vybavili radom reflexných prvkov. Nájdete ich na čele batohu, kde sú aj v lemoch prednej kapsičky a prednej komory, na boku batohu, ale aj na ramenných popruhoch.

Tak hurá do školy!

Niečo navyše:

  • pútko na zavesenie batohu na lavicu
  • pútko na prenášanie batohu v ruke
  • batoh nepremokne - je opatrený náterom proti dažďu
  • pevné dno z materiálu TOPDURA s nožičkami
  • batoh bol testovaný v ITC Zlín

Náš tip: Ako ešte znížiť váhu batohu? Čo takto deťom dať do fľaštičky s pitím iba sirup, vodu si dopustia v škole sami - znížite tak váhu batohu už tak plného učebníc ...

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať