Máte otázku? Zavolajte na 058/7331222 alebo píšte na kontakt@topgal.sk (Pon-Pia 8 – 16 hod.)

Školská taška s motívom chipu NIKI 20022

Dvojkomorová školská taška s dvoma prednými vreckami a množstvom reflexných prvkov pre starších chlapcov na prvom stupni ZŠ. Pohodlne ale vydrží aj na začiatok druhého stupňa ZŠ.

Trvalo vyradené z predaja

Vlastnosti
Hmotnosť 1.10 kg
Rozmery (v x h x š) 43 x 22 x 30 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 25 l
EAN 8592571013029
Strih batohu Všetky produkty NIKI
Školská trieda 2. trieda, 3. trieda, 4. trieda, 5. trieda
Farba zelená
Pohlavie chlapčenské
Producent, dovozca: Topgal
Popis

Pohodlne ale vydrží aj na začiatok druhého stupňa ZŠ.

  • pre chlapcov v 2. - 5. triede
  • pevný polstrovaný chrbát s výstužou
  • objemný strih vyhovuje aj v období medzi 1. a 2. stupňom ZŠ

Strih tašky NIKI patrí medzi naše stálice. Dvojkomorová školská taška je už roky obľúbená medzi všetkými žiakmi na prvom stupni ZŠ. Vďaka svojmu objemu ale pokojne vydrží aj na začiatku druhého stupňa ZŠ. Preto ho neodporúčame pre malých drobných prváčikov - pôsobil by na drobnom chrbte príliš mohutne.

Taška NIKI zhltne aj ťažký náklad, ktorému odľahčíme vďaka polstrovanej chrbtovej časti tvorenej pevným, anatomicky tvarovaným systémom s hliníkovým rámom. Ergonomicky tvarované ramenné popruhy možno utiahnuť v hornej i spodnej časti. Z chrbta taška určite padať nebude, a to vďaka výškovo nastaviteľnému hrudnému popruhu.

Taška má dve hlavné komory. To najťažšie učenie, učebnice, atlasy, alebo dosky na zošity, dajte prosím do zadnej, širšej komory. V prednej komore potom nájde miesto všetko ostatné učivo. Naviac je v prednej komore ešte menšia praktická sieťová kapsička na zips a menovka.

Do dvoch praktických vreciek na prednej časti tašky sa vojde napríklad krabička s desiatou. Do horného vrecká môžete umiestniť napríklad peračník PENN 20022 v rovnakom dizajne. V hornej kapsičke je navyše odnímateľná karabína na kľúče.

Spodné užšie vrecko zhltne ďalšie drobnosti, alebo napríklad oválny peračník ETUE 20022 v rovnakom dizajne. Pre fľašu na pitie je určené vrecko na boku tašky s kompresným pásikom, vďaka ktorému nebude z kapsičky vypadávať.

Ani na tejto taške sme nešetrili reflexnými plochami. Nájdete ich na čele, bokoch aj ramenných popruhoch tašky.

Niečo navyše:

  • pogumované ťaháčiky a záter proti dažďu
  • pevné dno z materiálu TOPDURA zabezpečené nožičkami
  • pútko na zavesenie na lavicu a ďalšie na prenášanie batohu v ruke
  • batoh prešiel na jednotku atestáciou v ITC Zlín

Náš tip: K taške môžete vyberať z dvoch variantov peračníkov. Pre mladších žiakov odporúčame jednoklopňovú variantu PENN 19017, pre starších oválnu ETUE 19017, kde sú školské potreby vložené na voľno pod klopňou.

Video recenzia

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať