Máte otázku? Zavolajte na 058/7331222 alebo píšte na kontakt@topgal.sk (Pon-Pia 8 – 16 hod.)

Školská taška s kockami NIKI 22022

Dvojkomorová školská taška s dvomi prednými vreckami a množstvom reflexných prvkov pre starších školákov na prvom stupni základnej školy. Bude slúžiť aj na začiatku druhého ročníka základnej školy

76.90 €

Vlastnosti
Hmotnosť 1.10 kg
Rozmery (v x h x š) 43 x 22 x 30 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 26 l
EAN 8592571014996
Strih batohu Všetky produkty NIKI
Školská trieda 2. trieda, 3. trieda, 4. trieda, 5. trieda
Farba čierna
Motív technický, abstraktný
Pohlavie dievčenské, chlapčenské
Producent, dovozca: Topgal
Popis
Hlavná charakteristika:
  • ideálna pre triedy 2-5
  • dve priehradky a dve predné vrecká
  • robustný polstrovaný chrbát s výstužou
  • objemný strih ktorý sa hodí aj do prvých ročníkov 2. stupňa

Taška NIKI je univerzálnym partnerom pre vyššie deti v prvom ročníku základnej školy - odporúčame ho od 2. triedy alebo od výšky približne 125/130 cm, pretože jej objem sa vyrovná študentským batohom. NIKI je už roky obľúbená medzi všetkými žiakmi základných škôl. Vďaka svojmu rozsahu sa však môže používať aj na začiatku druhého ročníka základnej školy. Preto ju neodporúčame pre malých prváčikov - nebola by vhodnou voľbou.

Taška NIKI unesie aj ťažký náklad, ktorý je odľahčený vďaka polstrovanej zadnej časti batohu, ktorú tvorí pevné, anatomicky tvarované polstrovanie s hliníkovým rámom. Ergonomicky tvarované ramenné popruhy sa dajú utiahnuť v hornej a dolnej časti. Vďaka výškovo nastaviteľnému hrudnému popruhu vám batoh určite nespadne z chrbta.

Taška má dve hlavné priehradky. Najťažšie učenie, učebnice, atlasy alebo zložky na zošity si dajte do zadnej, širšej komory. V prednej komore je miesto na všetko ostatné. Okrem toho je tu praktické malé sieťované vrecko na zips a menovka.

Do dvoch praktických vreciek na prednej strane tašky sa zmestí napríklad box na desiatu. Do horného vrecka môžete umiestniť napríklad puzdro na ceruzky PENN 22022 v rovnakom dizajne. Horné vrecko je vybavené aj odnímateľnou sponou na kľúče.

Do spodného, užšieho vrecka môžete uložiť ďalšie drobné predmety. Vrecko na boku batohu s kompresným popruhom je určené na fľašu na pitie, takže ani väčšia fľaša z vrecka nevypadne.

Ani na tejto taške taške sme nešetrili reflexnými povrchmi. Nájdete ich na prednej strane, bokoch a ramenných popruhoch tašky.

Ďalšie funkcie:
  • zábrana proti dažďu - látka je nepremokavá.
  • pevné dno z materiálu TOPDURA s nožičkami
  • popruh na zavesenie na lavicu a ďalší na nosenie tašky v ruke
  • taška úspešne prešiel certifikáciou ITC Zlín
Náš tip:

V rovnakom dizajne si môžete zakúpiť aj dvojklopnový peračník PENN 22022. Ak chcete oválny peračník pre starších školákov, vyberte si vhodný dizajn spomedzi študentských peračníkov.

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať