Máte otázku? Zavolajte na 058/7331222 alebo píšte na kontakt@topgal.sk (Pon-Pia 8 – 16 hod.)

Vesmírna školská taška NIKI 20011

Dvojkomorovú tašku NIKI 20011 sme ušili z tmavo modrej látky zdobenej striebornou potlačou nočnej hviezdnej oblohy. Dve komory a dve predné vrecká na taške sú perfektné na všetko učivo pre dievčatá v 2. - 5. triede ZŠ.

Trvalo vyradené z predaja

Vlastnosti
Hmotnosť 1.04 kg
Rozmery (v x h x š) 43 x 22 x 30 cm
Použitý materiál 100% Nylon
Nosnosť 7.00 kg
Objem 25 l
EAN 8592571012916
Strih batohu Všetky produkty NIKI
Školská trieda 2. trieda, 3. trieda, 4. trieda, 5. trieda
Farba modrá
Motív abstraktný
Pohlavie dievčenské
Producent, dovozca: Topgal
Popis
  • pre všetky dievčatá od 2. do 5. triedy ZŠ
  • objemný strih vyhovuje aj v období medzi prvým a druhým stupňom ZŠ
  • pevný polstrovaný chrbát s výstuhou
  • nastaviteľný hrudný pásik

Overený strih tašky NIKI je jednou z tašiek s vyššími chrbtom, preto ju môžeme odporučiť pre všetky dievčatá od druhej triedy ZŠ. Z našej skúsenosti ale vieme, že pokojne môže slúžiť až do šiestej triedy (záleží ale veľa na požiadavkách školy).

Dve hlavné komory tašky unesú všetko, len odporúčame to najťažšie učenie dávať vždy najbližšie chrbtu. Zadná komora je širšia, objemná. V prednej užšej komore nájdete aj malé sieťové vrecko na zips a menovku.

Na čele tašky sú dve praktické menšie vrecká. Do oboch sa pohodlne zmestí naša krabička na desiatu, alebo peračník PENN 20011 v rovnakom dizajne. V hornom vrecku je navyše karabínka na kľúče. Do spodneho vrecká sa pokojne vojde aj oválna etujka ETUE 20011 v rovnakom dizajne.

Chrbát tašky sú tvorené pevným, anatomicky tvarovaným systémom s polstrovaním a ľahkým hliníkovým rámom. Ergonomicky tvarované a polstrované ramenné popruhy idú utiahnuť v hornej i spodnej časti. Z chrbta taška určite kĺzať nebude, a to vďaka výškovo nastaviteľnému hrudnému popruhu.

Fľaštičku na pitie umiestnite do kapsičky na boku tašky. Vďaka kompresnému popruhu môžete do vrecka umiestniť aj fľašu s väčším objemom - vypadávať pri dobiehaní autobusu tak určite nebude.

Strih NIKI je naozaj bohato vybavený reflexnými plochami na všetkých stranách tašky a v lemovke prednej komory. Retroreflexné prvky na batohu NIKI 20011 perfektne dopĺňajú jeho dizajn so striebornou potlačou tak, že si ich na prvý pohľad ani nevšimnete. Ako svieti sa môžete pozrieť do detailných fotiek, kde je batoh vyfotený v tme.

  • záter proti dažďu
  • pevné dno z materiálu TOPDURA zabezpečené nožičkami
  • pútko na zavesenie na lavicu a na prenášanie tašky v ruke
  • taška prešla na jednotku atestáciou v ITC Zlín

Náš tip: K taške môžete vyberať z dvoch variantov peračníkov. Pre mladších žiakov odporúčame jednoklopnovú variantu PENN 20011, pre starších oválnu ETUI ETUE 20011, kde je len malá klopňa s niekoľkými gumičkami a pod ňou sa ukladajú pastelky na voľno.

Video recenzia

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať