Štýlový batoh EFFI 18002

Štýlový batoh s koženými detailmi a kovovými zipsami

52 € 99.90 €

Doručíme už v utorok 8. decembra

na sklade

nákup od výrobcu
náhradná taška
doprava zadarmo
výdajné miesta
darček k objednávke
pohodlná reklamácia
Hmotnosť 1.44 kg
Rozmery (vxhxš) 44 x 22 x 30 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 9.00 kg
Objem -
EAN 8592571011261
pozrieť batoh v 3D

Štýlový batoh s koženými detailmi a kovovými zipsami

Dvojkomorový štýlový batoh s pevným chrbtom a dizajnovými doplnkami je určený predovšetkým pre starších študentov, alebo aj napríklad oteckov a mamičky, ktorí potrebujú do práce nosiť na chrbte ťažký náklad a pritom chcú vyzerať dobre. Je vyrobený z pevného polyesteru tkaného vo vzore rybej kosti, ktorý je opatrený záterom proti dažďu. Kovové zipsy dopĺňajú kožené ťaháčiky.

Batoh má pevný polstrovaný chrbát s hliníkovou výstužou, ktorá je ľahučká a drží chrbát v pevnom, anatomicky správnom tvare. Preto ju neodporúčame vyťahovať.

Zadná komora batohu je najobjemnejšia a ukrýva aj polstrovanú kapsu na notebook do veľkosti 15,4 ". Na vrecku je našité ešte menšie polstrované vrecko na uloženie tabletu alebo napríklad powerbanky. V prednej užšej komore nájdete sieťovú kapsu na zips.

Na prednej časti batohu je našité hlboké vrecko, v ktorom nájdete dve malé polstrované vrecká na mobil či na okuliare. Predné malé vrecko na čele batohu má koženú lemovkou a kovový zips s koženými ťaháčikmi. Na bokoch batohu nájdete dve menšie vrecká na zips.

Popruhy batohu sú anatomicky tvarované, polstrované a nastaviteľné vďaka kovovým sponám.

Všetky zipsy batohu sú kovové s koženými ťaháčikmi.

Batoh nie je primárne určený ako školský / študentský batoh, ale ako fashion štýlový batoh. Preto neobsahuje žiadne reflexné prvky.