Školská taška COCO 18015

Školská taška na prvý stupeň ZŠ

Trvalo vyredené z predaja

nákup od výrobcu
náhradná taška
doprava zadarmo
výdajné miesta
darček k objednávke
pohodlná reklamácia
Strih batohu COCO
Hmotnosť 1.06 kg
Rozmery (vxhxš) 40 x 20 x 27 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 23 l
EAN 8592571010547
pozrieť batoh v 3D

Trojkomorová školská taška pre chlapcov v pirátskom štýle

  • vhodný pre prváčikov aj starších žiakov na prvom stupni ZŠ
  • pevný anatomicky tvarovaný chrbát s výstužou a polstrovaním
  • ľahký, ale objemný

O pirátski tašku si chlapci písali dlho. Lámali sme si hlavu, ako ho poňať, a je to tu! Poriadna nálož námorníckej modrej spolu s pirátskou mapou pokladu a výšivkami! Páči?

Pevný chrbát s polstrovaním a anatomickým prehnutím zaistí správnu cirkuláciu vzduchu medzi chrbtom vášho chlapca a batohom. Chrbát je vystužený hliníkovým rámom, ktorý váži iba 40 gramov a neodporúčame ho vyberať. Práve on drží chrbát batohu v anatomicky správnom prehnutí. Ramenné popruhy sú polstrované a ergonomicky tvarované. Tašku môžete výškovo správne nastaviť aj na chrbte drobného prváčika, a to vďaka prackám v hornej aj spodnej časti popruhov batohu. Spodné dlhé časti popruhov potom pripevníte pomocou magnetov k polstrovanej časti popruhov, nebudú tak poletovať okolo tela malého piráta.

Do zadných komôr nechajte pirátmi naskladať tie najťažšie školské poklady, ako sú atlasy, učebnice alebo dosky na zošity. Predná komora je najširšia, tam sa pokojne zmestí peračník PENN 18015 a ďalšie potrebné vybavenie pre plavbu za školskými povinnosťami. V prednej komore je navyše sieťové vrecko na zips a odnímateľná karabínka na kľúče (potrebná k pirátskej truhle).

V prednom hlbokom vrecku je potom menovka, aby si piráti rovnaké batohy v triede neplietli a je ideálne napríklad na krabičku s desiatou. Aj piráti musia byť v dnešnej prevádzke vidieť, preto sme batoh vybavili kopou reflexných prvkov.

Niečo navyše:

  • pevné dno z materiálu TOPDURA
  • záter proti dažďu
  • pútko na zavesenie na lavicu a uško pre prenášanie v ruke
  • batoh bol testovaný v ITC Zlín

Náš tip: Fľašu na pitie nedávajte dovnútra tašky. Aj najlepší uzáver môže prepustiť vodu alebo šťavu von a malér je na svete. Pre uloženie fľaštičky na pitie je špeciálne určené vrecko na boku tašky.