Študentský batoh SIAN 18031

Street Hit

Študentský batoh pre na 2. ZŠ a SŠ

dostupnosť: Produkt byl trvale vyradený z predaja.
vybraná farba: G

Detailné fotky modelu

Charakteristika modelu

Vybraná farba: G
Strih:

SIAN

Hmotnosť: 1.20 kg
(bez príslušenstva)
Rozmery: 45 x 23 x 32 cm
(výška x hĺbka x šírka)
Použitý materiál: 100% Polyester
Nosnosť: 9.00 kg
EAN: 8592571011032

Tento produkt odporúčame pre:

5. triedu Menej vyhovuje
6. triedu Vyhovuje
7. triedu Ideálne
8. triedu Ideálne
9. triedu Ideálne

Objemný dievčenské dvojkomorový batoh

  • ideálny pre dievčatá na 2. stup ňu ZŠ aj pre stredoškoláčky
  • veľký objem
  • pevná, pol s Trovan chrbát

Obľúbený objemný dvojkomorový strih batohu Sian sme tento rok obliekli do žiarivejších farieb a kvetinového motívu. Samozrejmosťou je polstrovaný, anatomicky tvarovaný chrbát s vyberateľnou hliníkovou výstužou. Tú však odporúčame nevyťahovať. drží totiž pevný tvar chrbta batohu v správnom anatomickom prehnutí a navyše je ľahučká (0,06 kg), takže jej hmotnosť na chrbte neucítite.

Pohodlné nosenie zaistia aj anatomicky tvarované ramenné popruhy s hrudným pásikom. Pásik aj popruhy sú výškovo nastaviteľné, a preto batoh bude rásť so svojím majiteľom.

Ako to vyzerá vo vnútri batohu? Užšia a najzadnejšia komora je perfektná pre umiestnenie pevných dosiek, zošitov a tých najťažších učebníc. Študentky ocenia aj polstrovanú kapsu na notebook, vhodnú pre vášho elektronického miláčika do maximálnej veľkosti 15,4 ". Kto nepotrebuje nosiť notebook do školy, ten kapsu ocení napríklad práve na zošity alebo zložky. Na polstrované vrecku je potom našité ešte menšie, taktiež polstrované vrecko napr. na tablet, mobil alebo powerbanku.

Predná komora je dostatočne široká, do tej sa vojde takmer všetko, napríklad aj veci na krúžky. Naviac ukrýva ešte sieťovú kapsu na zips pre všetky drobnosti, čo potrebujú mať dievčatá po ruke. Na čele batohu sú potom ešte ďalšie dve menšie vrecká ideálne na uloženie peračníka ETUE 18031 alebo napríklad desiatej.

Na bok batohu sme umiestnili dve vrecká z pevnej sieťoviny. Jedno je priamo určené na prenášanie fľaše s pitím. Pokojne sa do nej zmestí aj veľká PET fľaša. Tá vypadávať určite nebude, pretože ju môžete k batohu pritiahnuť kompresným popruhom.

Reflexné prvky? Áno, sú aj na tomto batohu. Na čele batohu ide o dva prúžky v ukončeniach vreciek. Ďalšie dva reflexné prúžky nájdete na popruhoch.

Niečo navyše:

  • pevné dno z látky TOPDURA
  • pútko na prenášanie batohu v ruke
  • záter proti dažďu a pogumované ťaháčiky

Produktové Menu

Topgal na Facebooku