Školská taška KIMI 19010

Chilli

Dvojkomorová taška pre dievčatá v 2. - 5. triede

dostupnosť: skladom viac ako 5 ks
naša cena s DPH: 65.90 €
cena dopravy: 0 €
vybraná farba: G

Detailné fotky modelu

Charakteristika modelu

Vybraná farba: G
Strih:

KIMI

Hmotnosť: 0.98 kg
(bez príslušenstva)
Rozmery: 41 x 21 x 30 cm
(výška x hĺbka x šírka)
Použitý materiál: 100% Polyester
Nosnosť: 7.00 kg
EAN: 8592571011827

Tento produkt odporúčame pre:

1. triedu Vyhovuje
2. triedu Ideálne
3. triedu Ideálne
4. triedu Veľmi vyhovuje
5. triedu Ešte vyhovuje

Dvojkomorová taška pre dievčatá v 2. - 5. triede

  • pevný chrbát s ľahkou hliníkovou výstužou
  • hravá potlač v obľúbených farbách
  • dve objemné komory a malé vrecko

Dve komory nášho obľúbeného modelu KIMI sme zväčšili tak, aby sa do nich zmestili všetky školské potreby vašho dievčaťa na prvom stupni ZŠ. Navyše florálny motív je hitovka a hneď tak nevyjde z módy, takže batôžtek môžete používať určite aj niekoľko rokov v rade.

Chrbát batohu KIMI je mäkko polstrovaný a vďaka hliníkovému rámu, ktorý váži iba 0,06 kg, aj ergonomicky tvarovaný. Preto radíme rám nevyťahovať, drží chrbát tašky v správnom tvare.

Polstrované ramenné popruhy sú taktiež ergonomicky tvarované. Dajú sa utiahnuť na výšku v spodnej časti a k ​​telu v ich hornej časti. Hrudná pracka pomôže pri nosení naozaj ťažkého nákladu. Spodná časť popruhov sa vďaka magnetu dá upnúť k ich polstrovanej časti.

Obe komory tašky sú dostatočne široké, objemné a zmestí sa do nich všetok školský náklad učenia. Len malá rada od nás, do zadnej komory umiestňujte tie najťažšie učebnice, chrbát vašich detí vám za to určite v budúcnosti poďakuje. Predná komora je ešte o niečo širšia ako zadná, nájdete v nej praktickú sieťovú kapsu na zips a menovku. K taške môžete prikúpiť peračník v rovnakom dizajne PENN 19010, ktorý sa zmestí aj do predného menšieho vrecka, ale pokojne ju môžete použiť ako kapsičku na desiatu. V malej prednej kapsičke nájdete aj karabínu na kľúče. Fľaštičku s pitím potom umiestnite do bočného vrecká tašky.

Taška KIMI je samozrejme vybavená radom reflexných prvkov na všetkých jeho stranách. Skontrolovať si túto skutočnosť môžete v detailných fotkách, kde ju máme vyfotenú v tme.

Bonus:

  • pevné nepriepustné dno tašky z látky TOPDURA
  • nožičky chrániace dno batohu a záter proti dažďu
  • pútko na lavici a na prenášanie v ruke
  • batoh bol testovaný v ITC Zlín na jedničku

Náš tip: Nedávajte deťom do školy fľaštičku plnú pitia, šetrite im chrbát. Ako? Jednoducho. Dajte im iba fľaštičku, do ktorej dáte šťavu a nechajte ich, aby si vodu dopustili z kohútika až v škole.


Ďalšie školské batohy do 4. a 5. triedy - porastú s vašim školákom

Predchádzajúci Ďalší

Produktové Menu

Topgal na Facebooku