Školská taška KIMI 18013

Chilli

Školská taška pre 1. stupeň

dostupnosť: skladom viac ako 5 ks
naša cena s DPH: 65.90 €
cena dopravy: 0 €
vybraná farba: G

Charakteristika modelu

Vybraná farba: G
Strih:

KIMI

Hmotnosť: 0.96 kg
(bez príslušenstva)
Rozmery: 41 x 21 x 30 cm
(výška x hĺbka x šírka)
Použitý materiál: 100% Polyester
Nosnosť: 7.00 kg
EAN: 8592571010523

Tento produkt odporúčame pre:

1. triedu Vyhovuje
2. triedu Ideálne
3. triedu Ideálne
4. triedu Veľmi vyhovuje
5. triedu Ešte vyhovuje

Dvojkomorová taška pre slečny v 2. - 5. triede

  • pevný chrbát s ľahkou hliníkovou výstužou
  • metalická potlač kvetiniek na prednom vrecku
  • inovovaný objemnejší strih

Náš obľúbený dvojkomorový model batohu KIMI sme tento rok vylepšili - zväčšili sme ho! Bude tak pohodlne vyhovovať všetkým slečnám na prvom stupni základných škôl. Navyše, motív kvetov je na prednom vrecku prevedený v úžasnej metalickej potlači, páči?

Batoh má pevný chrbát opatrený hliníkovou výstuhou, ktorá váži iba 40 gramov. Drží chrbát tašky v správnom anatomickom tvare. Tvarovaný chrbát aj vďaka anatomickému polstrovaniu zaisťuje správnu cirkuláciu vzduchu medzi chrbtom dieťaťa a taškou.

Ramenné popruhy sú ergonomicky tvarované, dajú sa utiahnuť v spodnej aj hornej časti a upnúť hrudnou prackou. Spodná časť popruhov sa vďaka magnetom dá upnúť k ich polstrovanej časti.

Obidve komory tašky sme zväčšili tak, aby uniesli všetok potrebný náklad. Do zadnej komory umiestnite tie najťažšie učebnice, predná komora je ešte širšia a pojme všetko potrebné učivo, ale napríklad aj peračník PENN 18013 v rovnakom dizajne. Ten sa vojde aj do predného malého vrecká s metalickou potlačou, ale pokojne ju môžete použiť ako kapsičku na desiatu. Okrem nej sa tam zmestia aj kľúče, ktoré môžete zavesiť na karabínku pre nich určenú. Fľaštičku s pitím potom umiestnite do bočného vrecká tašky.

Aj keď to na prvý pohľad nie je zrejmé, aj KIMI je vybavený radom reflexných prvkov na všetkých stranách tašky. Túto skutočnosť si môžete skontrolovať v detailných fotkách, kde ho máme vyfotený v tme.

Bonusy:

  • pevné nepriepustné dno batohu z látky TOPDURA
  • nožičky chrániace dno tašky
  • záter proti dažďu
  • pútko na lavicu a na prenášanie v ruke
  • batoh prešiel testovaním v ITC Zlín na jednotku

Tip pre vás: Neperte tašky v práčke. Vieme, že nám píšete, že to ide na jemný program a bez žmýkania. Ale, keby sa vám čokoľvek stalo s batohom - napr. potlačou, nemohla by sa na toto opotrebenie vzťahovať záruka. Ak je to potrebné, čistite ho radšej vlhkou handričkou alebo jemnou kefkou.


Ďalšie školské batohy do 4. a 5. triedy - porastú s vašim školákom

Predchádzajúci Ďalší

Produktové Menu

Topgal na Facebooku