Máte otázku? Zavolajte na 058/7331222 alebo píšte na kontakt@topgal.sk (Pon-Pia 8 – 16 hod.)

Študentský set RUBI 20027 G SET SMALL

Zvýhodnený set tašky a peračníka pre študenta.

50.40 €

Set RUBI 20027 G SET SMALL obsahuje tieto produkty:

Vlastnosti
Hmotnosť 1.20 kg
Rozmery (v x h x š) 44 x 22 x 30 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 9.00 kg
Objem 27 l
EAN 8592571021932
Strih batohu Všetky produkty RUBI
Školská trieda stredná škola, 2. stupeň ZŠ, 5. trieda
Farba ružová, čierna
Pohlavie dievčenské
Producent, dovozca: Topgal
Popis
Popis tašky v sete: Študentský set RUBI 20027 G SET SMALL

 

  • vhodný pre 2. stupeň ZŠ, SŠ, ale pokojne aj VŠ
  • pevný polstrovaný chrbát s hliníkovou výstuhou
  • nastaviteľné ramenné popruhy a hrudné dopnutie

 

Strih batohu Rubi s dvoma komorami a dvoma prednými vreckami sme tento rok obliekli do ružových a petrolejových odtieňov s potlačou listov, ktoré dopĺňajú a oživujú základnú podkladovú čiernu farbu. Vznikol tak batoh pre všetky študentky, ktorý bude slúžiť určite nielen na cestu do školy, ale pokojne aj na výlety alebo do krúžkov.

Chrbát batohu RUBI je polstrovaný, ergonomicky tvarovaný s pevnou hliníkovou, tvarovanou výstuhou. Tá drží tvar chrbta v správnom tvare, preto ju odporúčame nevyťahovať. Naviac je super ľahká a batoh nijako nezaťažuje. Ergonomicky tvarované, polstrované a nastaviteľné ramenné popruhy sú doplnené výškovo nastaviteľnou hrudnou prackou, ktorá uľahčí váhe každodenného školského nákladu.

Strih batohu je rozčlenený na dve hlavné komory. Do zadnej komory sa vojde úplne všetko - je nejobjemnejšia. Zmestí sa do nej notebook, zošity, ťažké učebnice, jednoducho všetko učenie. Na chrbtovej časti komory je našitá polstrovaná kapsa, do ktorej sa vojde pohodlne napríklad notebook do veľkosti 15,4 ", alebo zošity a zložky A4. Na vrecku na notebook je našitá ešte jedna menšia polstrovaná kapsička na tablet, mobil alebo napríklad powerbanku.

Predná užšia komora je vnútri doplnená o menšiu sieťovú kapsičku na zips, ktorá dobre poslúži napríklad na uloženie mobilu alebo ďalších drobností tak, aby boli po ruke. Na čele batohu je veľká hlboká kapsa do ktorej sa dostanete ružovým zipsom. Na nej je potom našitá ešte jedna menšia priehradka o polovičnej veľkosti, ktorá je tu od väčšej pomyselne oddelená strihom a vizuálne i potlačou.

Po oboch bokoch batohu sú sieťové kapsičky. Jednu z vreciek dopĺňa kompresná pracka tak, aby sa do vrecka dala pohodlne umiestniť aj PET fľaša s objemom 1,5 litra.

K batohu je možné dokúpiť peračník ETUE 20027 v rovnakom dizajne.

Ďalšie vychytávky:

  • decentné reflexné prvky na čele, bokoch i popruhoch
  • kovové ťaháčiky zipsov
  • ucho na prenášanie batohu v ruke
  • dno z pevného materiálu Topdura, ktorý neprepustí vodu

 

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať