Set pre školáka KIMI 20021 B SET ETUE

Cenovo zvýhodnený set pre školáka.

75.80 € 78.80 €

Predpokladaný dátum doručenia v pondelok 5. 6.
nákup od výrobcu
náhradná taška
doprava zadarmo
výdajné miesta
darček k objednávke
pohodlná reklamácia

Set KIMI 20021 B SET ETUE obsahuje tieto produkty:

Hmotnosť 1.02 kg
Rozmery (v x h x š) 43 x 21 x 30 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 26 l
EAN 8592571013012
Strih batohu Všetky produkty KIMI
Školská trieda 2. trieda, 3. trieda, 4. trieda, 5. trieda
Farba čierna
Pohlavie chlapčenské

Popis tašky v sete: Set pre školáka KIMI 20021 B SET ETUE

Preto veľkostne vyhovuje všetkým školákom na prvom stupni ZŠ. Je ale vyššia, než naše tašky pre prváčikov, preto ju odporúčame od 2. triedy, slúžiť bude pokojne až do piatej.

  • pevný chrbát s ľahkou hliníkovou výstuhou
  • hravá potlač na čiernom podklade
  • inovovaný objemnejšie strih

Náš obľúbený dvojkomorový model KIMI sme zväčšili tak, aby sa do neho bez problémov zmestili všetky školské potreby chalanov, ale kľudne aj dievčať na prvom stupni ZŠ.

Taška má pevný chrbát s hliníkovou výstuhou, ktorá váži iba 0,06 kg. Drží chrbát batohu v správnom anatomickom tvare. Aj vďaka anatomickému polstrovaniu je zaistená správna cirkulácia vzduchu medzi chrbtom dieťaťa a taškou.

Ramenné popruhy sú polstrované, ergonomicky tvarované a dajú sa utiahnuť v spodnej aj hornej časti. Dopĺňa ich výškovo nastaviteľná hrudná pracka. Spodnú časť popruhov môžete vďaka magnetu pripnúť k ich polstrovanej časti.

Dve hlavné komory sú dosť široké a objemné na to, aby sa do nich zmestilo všetko potrebné učenie. Do zadnej komory umiestnite tie najťažšie učebnice, atlasy, alebo dosky na zošity. Predná komora je o niečo širšia ako zadná, nájdete v nej menovku a menšiu sieťovú kapsu na zips.

K taške môžete prikúpiť aj peračník PENN 20021. Ten sa vojde napríklad do predného malého vrecká, ale pokojne ho môžete použiť aj ako kapsu na krabičku s desiatou. Okrem nej sa tam zmestia aj kľúče, ktoré môžete zavesiť na karabínu.

Fľašu s pitím potom umiestnite do bočného vrecká tašky.

Model KIMI je vybavený množstvom reflexných prvkov na všetkých stranách tašky. Pozrite sa na detailné fotky, kde je taška odfotená v tme!

  • pevné nepriepustné dno tašky z látky TOPDURA
  • nožičky chrániace dno batohu a impregnácia proti dažďu
  • pútko na lavicu aj na prenášanie v ruke
  • taška bola testovaná v ITC Zlín a prešla na jednotku

Tip pre vás: Neperte tašky v práčke. Mnohé mamičky nám píšu, že perú na jemný program a bez žmýkania. Ale, keby sa vám čokoľvek stalo s taškou - napr. potlačou, nemohla by sa na toto opotrebenie vzťahovať záruka. Ak je to potrebné, očistite tašku radšej vlhkou handričkou alebo jemnou kefkou

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať