Máte otázku? Zavolajte na 058/7331222 alebo píšte na kontakt@topgal.sk (Pon-Pia 8 – 16 hod.)

Školský set ENDY 20045 SET MEDIUM

Cenovo zvýhodnený školský set

91.70 €

Set ENDY 20045 SET MEDIUM obsahuje tieto produkty:

Zvýhodnené sety
Vlastnosti
Hmotnosť 0.90 kg
Rozmery (v x h x š) 39 x 19 x 28 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 21 l
EAN 8592571022144
Strih batohu Všetky produkty ENDY
Školská trieda 1. trieda, 2. trieda, 3. trieda
Farba zelená
Motív zvieratká, dinosaury
Pohlavie chlapčenské
Kolekcia 2020
Producent, dovozca: Topgal
Popis
Popis tašky v sete: Školský set ENDY 20045 SET MEDIUM

Pravek? Do 1. - 3. triedy pre malého paleontológa je to jasná voľba! Batoh ENDY je superľahký, priamo určený pre tých najmenších bádateľov.

  • dve komory a veľké predné vrecko
  • pevný lisovaný chrbát
  • nízka váha 0,98 kg!

Školský batoh ENDY je určený hlavne pre všetkých drobných prváčikov, a to hlavne vďaka svojej váhe - neváži ani kilogram. Svojim objemom ale vydrží pokojne až do tretej triedy ...

Chrbtový systém batohu je vďaka anatomicky tvarovanej lisovanej pene ultraľahký. Aj na chrbte malého bádateľa bude batôžtek sedieť ako uliaty. Ramenné popruhy sú polstrované, anatomicky tvarované a hlavne - dajú sa utiahnuť v hornej časti k chrbtu aj v spodnej časti na dĺžku. Výškovo nastaviteľný hrudný pás zabezpečí, že popruhy nebudú schádzať ani z drobného chrbta.

Batohy ENDY majú dve hlavné komory. Tie najťažšie školské potreby dávajte vždy do zadnej komory. Tá je o niečo širšie ako predné a pojme všetko potrebné do prvých tried ZŠ. Predná, užšia komora unesie všetko ostatné a navyše v nej určite využijete praktickú sieťové vrecko na zips. Menovka ukrytá v prednej komore nad sieťovým vreckom pomôže batohy rozoznať, aj keď sa v triede stretnú dva rovnaké.

K batohu môžete prikúpiť aj peračník PENN 20045 v rovnakom dizajne. Ten ľahko umiestnite do prednej komory alebo do predného hlbokého vrecka, kde určite oceníte aj odnímateľnú karabínku na kľúče.

Pre fľaštičku na pitie sme ušili pevné vrecko na boku batohu.

Reflexné prvky sa budú páčiť hlavne rodičom, obzvlášť v zimnom období. Preto sme nimi na batohu naozaj nešetrili. Presvedčiť sa môžete v detailných fotkách, kde máme batoh nafotený aj v tme.

Niečo navyše:

  • náter proti dažďu - batoh nepremokne
  • odolné dno z materiálu TOPDURA zabezpečené nožičkami
  • pútko na prenášanie batohu v ruke a pútko na lavici
  • batoh bol testovaný v ITC Zlín a prešiel na jedničku

Náš tip: Batoh síce neváži ani kilogram, ale učebnice sú naozaj ťažké. Ak máte naozaj malého drobného prváčika pod 110 cm, skúste mu zo školy zabezpečiť dvojitú sadu učebníc - do školy a na doma. Odľahčíte tak batoh a hlavne chrbát!

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať