Máte otázku? Zavolajte na 058/7331222 alebo píšte na kontakt@topgal.sk (Pon-Pia 8 – 16 hod.)

Set pre školáčku COCO 20004 SET SMALL

Cenovo zvýhodnený set pre školáčku.

84.80 €

Set COCO 20004 SET SMALL obsahuje tieto produkty:

Zvýhodnené sety
Vlastnosti
Hmotnosť 1.02 kg
Rozmery (v x h x š) 40 x 21 x 27 cm
Použitý materiál 100% Nylon
Nosnosť 7.00 kg
Objem 23 l
EAN 8592571020126
Strih batohu Všetky produkty COCO
Školská trieda 1. trieda, 2. trieda, 3. trieda, 4. trieda
Farba čierna
Motív zvieratká
Pohlavie dievčenské
Kolekcia 2020
Producent, dovozca: Topgal
Popis
Popis tašky v sete: Set pre školáčku COCO 20004 SET SMALL

 

  • veľkostne ideálna do 1. - 5. triedy ZŠ
  • pevný anatomicky tvarovaný chrbát a hrudný popruh
  • tri komory a hlboké predné vrecko
  • vhodná od prvej triedy

 

Strih COCO je zrejme našim najobľúbenejším pre prvý stupeň ZŠ. Tri objemné komory zhltnú úplne všetko učivo od prvej triedy pokojne až do piatej. O praktickú čiernu tašku si písali hlavne mamičky. Malé školáčky ale určite ocenia farebné vyšívané motýliky, bodky aj farebné zipsy. Všetky tieto prvky tmavú tašku oživujú.

Chrbát tašky je prevedený v modrej farbe. Je pevný, anatomicky tvarovaný a polstrovaný s ľahučkou hliníkovou výstuhou. Na chrbát i drobnejších dievčat tašu správne nastavíte vďaka ramenným popruhom, ktoré možno utiahnuť v ich hornej i spodnej časti. Vďaka dopnutiu hrudného pásu tašla z chrbta padať určite nebude ani v zime, keď občas popruhy tašiek kĺžu po bundách. V koncoch popruhov sú všité magnetky, vďaka ktorým ich môžete pripnúť k telu ramenného popruhu tak, aby neviseli okolo tela.

Zadná a stredná komora sú užšie - ideálne pre ukladanie dosiek na zošity, cvičebníc, alebo tých najťažších učebníc. Predná komora je najširšia, nejobjemnejšia a navyše v nej nájdete aj praktickú kapsičku na zips a odnímateľnú karabínku na kľúče, vďaka ktorej ich nebudete musieť v taške hľadať.

Predné hlboká vrecko je ideálne na všetky ďalšie drobnosti. Môžete do neho umiestniť napríklad aj krabičku so desiatou, alebo peračník v rovnakom dizajne PENN 20004. Vo vnútri vrecka je menovka.

Na boku tašky je potom vrecko na fľaštičku na pitie. Radíme do fľaštičky dať len sirup, vodu si deti môžu dopustiť v škole. Reflexné prvky nájdete takmer všade - sú na čele, v lemoch tašky, bokoch tašly aj na ramenných popruhoch. Všetko pripravené? Tak šup, rýchlo do školy!

Ďalšie vychytávky:

 

  • mäkké uško na prenášanie tašky v ruke
  • uško na zavesenie tašky na lavicu
  • záter proti dažďu
  • pevný nepriepustný materiál TOPDURA na dne tašky
  • taška bola úspešne otestovaná v ITC Zlín

 

Náš tip: Hliníkovú výstuhu chrbta nevyťahujte, chrbtový systém by tak stratil anatomický tvar a utrpela by aj pevnosť tašky. Váha výstuhy je len 0,06 kg!

Video recenzia

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať