Máte otázku? Zavolajte na 058/7331222 alebo píšte na kontakt@topgal.sk (Pon-Pia 8 – 16 hod.)

Set pre školáka BAZI 22014 SET SMALL

Cenovo zvýhodnený školský set pre školáka v 1.-3. ročníku.

82.80 €

Set BAZI 22014 SET SMALL obsahuje tieto produkty:

Zvýhodnené sety
Vlastnosti
Hmotnosť 0.90 kg
Rozmery (v x h x š) 39 x 19 x 29 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 20 l
EAN 8592571022618
Strih batohu Všetky produkty BAZI
Školská trieda 1. trieda, 2. trieda, 3. trieda
Farba modrá
Motív technický, doprava
Pohlavie chlapčenské
Kolekcia 2022
Producent, dovozca: Topgal
Popis
Popis tašky v sete: Set pre školáka BAZI 22014 SET SMALL
Hlavná charakteristika:
  • nízka hmotnosť pod 1 kg!
  • množstvo reflexných prvkov
  • nastaviteľné ramenné popruhy a hrudný pás
  • robustná tvarovaná zadná časť

Malí letci si zaslúžia ľahký a funkčný batoh na prvý rok základnej školy. Preto sme navrhli strih BAZI s dvoma priestrannými priehradkami a dvoma prednými vreckami na všetko, čo potrebujete počas prvých rokov boja s učivom. Vďaka tomu, že batoh neváži ani kilo, určite zaujme aj rodičov.

Chrbtový systém batohu BAZI je pevne vytvarovaný z mäkkej lisovanej peny. Pohodlné každodenné nosenie zabezpečujú polstrované, anatomicky tvarované ramenné popruhy, ktoré sa dajú utiahnuť v hornej a dolnej časti. Vďaka tomu ich môžete správne nastaviť aj pre drobný chrbát malého školáka. Pevný, výškovo nastaviteľný hrudný pás zaručuje, že popruhy neskĺznu ani z úzkych ramien.

Batoh BAZI je rozdelený do dvoch hlavných priehradiek. Najťažšie školské potreby si vždy uložte čo najbližšie k chrbtu do širšej zadnej komory. Do užšej prednej komory sa zmestí všetko ostatné a určite využijete aj praktické sieťované vrecko na zips a menovku.

Na prednej strane batohu sú dve praktické vrecká. Hlbokú kapsu možno použiť napríklad na desiatový box. Vo vrecku nájdete aj odnímateľnú karabínku na kľúče. Na vrecku je našité aj malé vrecko na drobnosti. Do puzdra sa však zmestí aj puzdro na ceruzky PENN 22014 v rovnakom dizajne.

Na oboch stranách batohu nájdete sieťované vrecká na fľašu na pitie. Pohodlne sa do nich zmestí napríklad naša fľaša ZIVA. Aj batoh BAZI je bohato vybavený reflexnými prvkami, ktoré oceníte najmä v zime. To, ako batoh svieti vo svetle reflektorov, môžete vidieť na detailných fotografiách, kde sme batoh odfotili v tme.

Ďalšie vychytávky:
  • ochrana proti dažďu - tkanina je nepremokavá
  • odolné dno TOPDURA s nožičkami
  • popruh na nosenie batohu v ruke a popruh na zavesenie na lavicu
  • batoh bol testovaný v ITC Zlín a obstál na výbornú
Náš tip:

Batoh je jeden z najľahších v našej ponuke, ale pri množstve učiava, ktoré musia deti denne nosiť na chrbte, bude dosť ťažký. Skúste dať sirup do fľaše na pitie, aby si ho dieťa mohlo doplniť vodou v škole

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať