Máte otázku? Zavolajte na 058/7331222 alebo píšte na kontakt@topgal.sk (Pon-Pia 8 – 16 hod.)

Študentský batoh YOKO 21030

NOVINKA! Ľahký, jednokomorový študentský batoh YOKO

56.90 €

Vlastnosti
Hmotnosť 0.84 kg
Rozmery (v x h x š) 44 x 18 x 30 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 9.00 kg
Objem 25 l
EAN 8592571014491
Strih batohu Všetky produkty YOKO
Školská trieda stredná škola, 2. stupeň ZŠ, 5. trieda
Farba ružová, šedá
Pohlavie dievčenské
Producent, dovozca: Topgal
Popis

Hlavná charakteristika:

 

  • jedna komora, nízka váha
  • batoh neváži ani kilogram
  • vhodný do školy aj na krúžky a voľný čas

 

NOVINKA! Písali ste si o jednoduchý jednokomorový batoh do mesta, na výlety, ale aj do školy. Tak tu je! Nový strih YOKO má lisovaný chrbát bez výstuže, jednu objemnú komoru, ale pritom objem cca 25 litrov! Váži iba 0,84 kg!

Jedna hlavná objemná komora zhltne všetko potrebné. Navyše vnútri nájdete aj polstrovanú kapsu na notebook, malú kapsu na zips a karabínku na kľúče našitú na dlhej gume. Veľa vecí sa vám zmestí ale aj do predného menšieho vrecka - napríklad peračník ETUE 21030 v rovnakom dizajne. Vnútri neho je navyše ďalšie sieťové vrecko na zips.

Batoh má ale ešte jednu veľkú kapsu ukrytú v chrbtovej časti! Tá je ideálna napríklad na spisovky, zložky, alebo zošity A4. Vstup do vrecka je z boku batohu.

Chrbát batohu je mäkko polstrovaný. Dopĺňajú ho ergonomicky tvarované, mäkko polstrované ramenné popruhy s výškovo nastaviteľným hrudným pásikom.

Po bokoch batohu sú dve vrecká na pitie doplnené o kompresné popruhy. Vďaka nim do nich umiestnite pokojne aj 1,5 litrovú PETku. Reflexné prvky sú jemne zasadené do čela batohu a na ramenných popruhoch. Batoh je vybavený záterom proti dažďu, rovnako tak ako dno z pevného, ​​nepremokavého materiálu TOPDURA.

Ďalšie vychytávky:

 

  • pútko na prenášanie batohu v ruke
  • ideálny voľnočasový spoločník

 

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať