Študentský batoh RUBI 21032

Tmavomodrý dvojkomorový batoh s khaki detailmi

Trvalo vyradené z predaja

nákup od výrobcu
náhradná taška
doprava zadarmo
výdajné miesta
darček k objednávke
pohodlná reklamácia

Strih batohu RUBIVyfiltrovať produkty v rovnakom strihu
Hmotnosť 1.20 kg
Rozmery (v x h x š) 44 x 22 x 30 cm
Použitý materiál 100% Nylon
Nosnosť 9.00 kg
Objem 27 l
EAN 8592571014514

Hlavná charakteristika:

 

  • dve objemné komory a dve predné vrecká
  • pevný chrbát s výstužou a hrudnou prackou
  • vhodný od 150 cm vyššie či študentov SŠ a VŠ

 

Batoh RUBI 21032 sa vám môže zdať z fotiek čierny, ale nie je. Hlavná farba batohu je modrá, pre milovníkov farieb ide o pruskú modrú. Tú na zipsoch, popruhoch a ďalších detailoch dopĺňa khaki odtieň zelenej a azúrový nápis na čele batohu a na logách ťaháčikov.

Chrbát batohu je mäkko polstrovaný, anatomicky tvarovaný a spevnený hliníkovou výstužou. Polstrované a anatomicky tvarované sú i ramenné popruhy. Tie sú výškovo nastaviteľné, rovnako ako hrudný popruh.

Zadná komora batohu je veľmi objemná, dáte do nej najviac nákladu ako školského tak aj napríklad potreby na krúžky. Vnútri komory je polstrovaná kapsa na notebook či zložky a ešte jedna menšia kapsička, napríklad na mobil či POWERBANKU. Predná komora je užšia, je v nej sieťové vrecko na drobnosti a karabínka na kľúče na dlhej gumičke. Určite ale oceníte aj dve predné vrecká - hlboké objemnejšie aj menšie na čele batohu.

Látka batohu má záter proti dažďu. Reflexné prvky sú zasadené do čela, na bok aj na ramenných popruhoch batohu. Po obidvoch bokoch batohu nájdete dve sieťové vrecká. Jedno je opatrené kompresným popruhom, takže do neho pohodlne upevníte fľašu s objemom 1,5 l. K batohu si môžete zakúpiť aj puzdro ETUE 21032 v rovnakom dizajne.

Ďalšie vychytávky:

 

  • objem 27 litrov
  • kovové ťaháčiky zipsov
  • pevné nepriepustné dno z TOPDURY
  • pútko na prenášanie batohu v ruke

 

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať