Máte otázku? Zavolajte na 058/7331222 alebo píšte na kontakt@topgal.sk (Pon-Pia 8 – 16 hod.)

Študentský batoh RUBI 19037

Študentský batoh pre 2.stupeň ZŠ a SŠ

76.90 €

Vlastnosti
Hmotnosť 1.24 kg
Rozmery (v x h x š) 44 x 22 x 30 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 9.00 kg
Objem 27 l
EAN 8592571012398
Strih batohu Všetky produkty RUBI
Školská trieda stredná škola, 2. stupeň ZŠ, 5. trieda
Farba šedá
Pohlavie chlapčenské
Producent, dovozca: Topgal
Popis

Nový dvojkomorový batoh pre študentov

  • vhodný pre 2. stupeň ZŠ, stredoškolákov aj študentov VŠ
  • dve objemné komory a dve predné vrecká
  • pevný chrbát s výstužou

Úplne nový strih študentského batohu odporúčame všetkým chalanom na druhom stupni základných škôl, ale aj stredoškolákom alebo vysokoškolákom. Tí určite ocenia nielen objemnosť oboch hlavných komôr, ale aj polstrovanú kapsu na notebook, na ktorej je našité ešte menšie polstrované vrecko na mobil alebo powerbanku. Kto notebook do školy nenosí, ten túto kapsu využije na zošity alebo rôzne zložky.
Zadná komora je sama o sebe dostatočne široká a zmestí sa do nej množstvo učenia - my odporúčame k chrbtu dávať tie najťažšie učebnice a zložky.

Do prednej, užšej komory potom umiestnite ľahšíe učivo, alebo peračník ETUE 18027 a ďalšie školské príslušenstvo. Predné úzke, ale hlboké vrecko je super na všetky drobnosti alebo na desiatu. Opticky sme ju na tomto modeli zvýraznili azúrovým zipsom. Menšie predné vrecko s potlačou potom unesie všetky potrebnosti, ktoré musíte mať po ruke. Okrem týchto predných vreciek má batoh ešte dve menšie sieťové vrecká na bokoch vhodné na prenášanie pitia. Unesú aj fľašu, ktorá sa dá jednoducho upevniť kompresným popruhom s prackou.

Samozrejmosťou u všetkých našich študentských batohov je pevný chrbát s polstrovaním a ľahkou hliníkovou výstužou, nastaviteľnými, ergonomicky tvarovanými polstrovanými ramennými popruhmi a hrudným pásikom.

Reflexné prvky sme na batoh RUBI umiestnili decentne, ale v tme ich neprehliadnete. Sú na prednej strane batohu, na jeho bokoch aj na ramenných popruhoch - viď detailné fotky batohu.

navyše:

  • dizajn s jemnou potlačou v modrých farbách
  • pevné, nepriepustné dno z materiálu TOPDURA
  • záter proti dažďu

pútko na prenášanie v ruke a gumové ťaháčiky zipsov

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať