Školská taška MIRA 19019

Dvojkomorová školská taška do 2. - 5. triedy ZŠ

48.90 € 69.90 €

skladom Doručíme už v stredu 23. júna
nákup od výrobcu
náhradná taška
doprava zadarmo
výdajné miesta
darček k objednávke
pohodlná reklamácia
Školská taška MIRA 19019 môžete zakúpiť aj vo zvýhodnenom sete:

Strih batohu MIRAVyfiltrovať produkty v rovnakom strihu
Hmotnosť 1.14 kg
Rozmery (vxhxš) 41 x 23 x 30 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 25 l
EAN 8592571011919

objemný strih s dvoma komorami a hlbokým predným vreckom

  • pevný chrbát s ľahkou, anatomicky tvarovanou výstužou
  • predná komora členená praktickým organizérom

Do tašky MIRA sa zmestia všetky školské potreby pre chlapcov, a bude slúžiť najmenej do piatej triedy základných škôl. Komixový motív si ale zamilujú pokojne aj dievčatá!

Chrbát tašky je vystužený anatomicky tvarovaným polstrovaním s hliníkovou výstužou. Polstrované ramenné popruhy sú ergonomicky tvarované a nastaviteľné v ich spodnej aj hornej časti. Výškovo nastaviteľný hrudný popruh zabezpečí to, aby sa taška nešmýkala z ramien aj drobnejším chalanom.

Taška má dve hlavné objemné komory. Zadná komora je o niečo užšia a nájdete v nej navyše menšiu sieťovú kapsu na zips. Hlavnou prednosťou prednej širšej komory je to, že je rozdelená polstrovanou prepážkou na dve časti. Tým pádom môžete pohodlne od seba oddeliť učebnice a zošity, alebo učenie a desiatu.

V prednom hlbokom vrecku je menovka a odnímateľná karabína na kľúče. Fľaštičku na pitie je dobré umiestniť do bočného vrecká tašky. Ani na modele MIRA sme nešetrili reflexnými plochami - nájdete ich na ramenných popruhoch, boku tašky aj na jej prednej časti.

Ďalšie bonusy:

  • záter proti dažďu
  • pevný materiál Topdura a nožičky na dne tašky
  • pútko na zavesenie tašky na lavicu a ďalšie na prenášanie v ruke
  • taška bola testovaná v ITC Zlín

Tip od nás: K taške sú na výber dva peračníky v rovnakom dizajne - klasický jednokomorový peračník s klopňou PENN 19019, určený pre chlapcov v nižších triedach, alebo oválna ETUE 19019 pre starších žiakov. V oválnej ETUI je malá klopnička s niekoľkými úchytmi na perá a otvorená časť, kde sú písacie potreby umiestnené "na voľno".

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať