Máte otázku? Zavolajte na 058/7331222 alebo píšte na kontakt@topgal.sk (Pon-Pia 8 – 16 hod.)

Školská taška ENDY 21016

Dvojkomorová ľahučká školská taška pre vojenských nadšencov PixelArt s kovovým vojenským príveskom! Vhodný aj pre tých najmenších školákov najmä pre boj s učením v 1. - 3. triede ZŠ.

72.90 €

Vlastnosti
Hmotnosť 0.90 kg
Rozmery (v x h x š) 39 x 19 x 28 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 21 l
EAN 8592571014026
Strih batohu Všetky produkty ENDY
Školská trieda 1. trieda, 2. trieda, 3. trieda
Farba zelená, šedá
Motív pixelart, vojenský
Pohlavie chlapčenské
Kolekcia 2021
Producent, dovozca: Topgal
Popis

Hlavná charakteristika:

vhodná aj pre malých drobných prváčikov

ultraľahká, ideálna pre 1. - 3. triedu

váži menej než 0,9 kg!

Minecraft vojenský motív a kovový prívesok na ťaháčiku zipsu, to je jasná hitovka tohtoročnej kolekcie! Ideálna pre chlapcov, prváčikov. Vďaka dvom objemným komorám bude vyhovovať minimálne do 3. triedy ZŠ! Naviac je taška ultraľahká, neváži ani kilogram! Môžeme ju odporučiť aj pre tých najmenších chlapcov pod 110 cm.

Chrbtová časť tašky je lisovaná z mäkkej tvarovanej peny, vďaka ktorej je taška tak ľahká. Ramenné popruhy sú polstrované, anatomicky tvarované a možno ich utiahnuť prackami na výšku v ich spodnej časti a ku chrbtu v ich hornej časti. Skĺzať z ramien nebudú ani v zime, kedy deti nosia bundy, nebojte. Ramenné popruhy sú totiž vybavené aj výškovo nastaviteľným hrudným pásikom.

Dve hlavné komory pohodlne "zhltnú" všetko učivo minimálne prvých troch tried ZŠ. Záleží ale aj na požiadavkách vašej školy, koľko toho malí školáci musia nosiť na chrbte. Do zadnej objemnej komory odporúčame umiestniť najťažšie učebnice a dosky na zošity.

V prednej užšej komore potom nájdete malú sieťovú kapsičku na zips a menovku.

Predné hlboké vrecko je skvelé na uloženie škatuľky s desiatou a ďalších drobností, alebo napríklad peračníku PENN 21016 v rovnakom dizajne.

Vo vrecku je aj vyberateľná karabínka, vďaka ktorej nemusíte hľadať zabudnuté kľúče na dne aktovky pod zošitmi. Fľaštičku na pitie dajte radšej do vrecka na bok aktovky.

Ďalšie vychytávky:

  • záter proti dažďu - látka nepremokne
  • pútko na prenášanie aktovky v ruke
  • pútko a na zavesenie aktovky na lavicu
  • pevné dno z TOPDURY opatrené nožičkami
  • aktovka bola úspešne testovaná v ITC Zlín

Náš tip:

Ak konce ramenných popruhov po utiahnutí voľne vejú okolo tela vášho dieťaťa, upevnite ich k polstrované časti popruhov. Ako? Magnetom. Ten je všitý do koncov popruhov a aj na ich polstrované časti v mieste, kde končí koľajnička hrudnej pracky.

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať