Školská taška s blikačkou ELLY 20005

Ľahučká dvojkomorová taška do 1. - 4. triedy ZŠ. Taša neváži ani kilogram! Na hlbokom prednom vrecku oceníte praktickú blikačku, ktorá dopĺňa spústu reflexných prvkov, aby bola vaša malá školáčka vidieť!

Trvalo vyradené z predaja

nákup od výrobcu
náhradná taška
doprava zadarmo
výdajné miesta
darček k objednávke
pohodlná reklamácia

Strih batohu ELLYVyfiltrovať produkty v rovnakom strihu
Hmotnosť 0.90 kg
Rozmery (vxhxš) 41 x 21 x 30 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 23 l
EAN 8592571012855

  • vhodná pre všetky školáčky nad 120 cm na prvom stupni ZŠ
  • ľahká konštrukcia, objemný strih
  • ergonomicky tvarované ramenné popruhy a hrudný pás
  • dve postranné kapsičky

Praktická taška s veselým dizajnom, ktorý sa len tak neopozerá! Ľahký, ale objemný strih ocenia určite aj rodičia! A navyše praktická blikačka na prednom vrecku!

Taška ELLY má dve objemné hlavné komory. Zadná komora je širšia, zltne všetko potrebné učivo - ideálna je pre umiestnenie dosiek na zošity, ale okrem nich sa do nej určite zmestia aj ťažké učebnice, alebo dosky na zošity, ktoré je dobré mať čo najbližšie chrbtu.

Predná užšia komora je určená hlavne na zošity alebo napríklad peračník PENN 20005 v rovnakom dizajne. Vo vnútri prednej komory nájdete aj praktickú sieťovú kapsu na zips a menovku, aby sa viac rovnakých tašiek v triede neplietlo.

Prednú hlbokú kapsu môžete použiť napríklad ako vrecko na desiatu alebo na všetky ďalšie potrebnosti malých princezien. Vo vrecku je aj karabínka na kľúče, vďaka ktorej sa vám v batohu medzi učebnicami nezatúlajú.

Na reflexných prvkoch si zakladáme, preto je nimi aj strih ELLY bohato opatrený. Nájdete ich na spodnej časti predného vrecka, v lemoch oboch komôr, na bokoch tašky aj na ramenných popruhoch.

Ramenné popruhy sú pohodlné vďaka polstrovaniu a ergonomickému tvaru. Môžete ich utiahnuť ako v ich hornej časti k telu tak aj v spodnej časti podľa dĺžky chrbta školáčky. Do koncov popruhov je všitý magnet, vďaka ktorému ich môžete upevniť k polstrovanému telu popruhu tak, aby voľne nevialy okolo tela. Vďaka hrudnému popruhu nebude taška skĺzať z chrbta ani drobných školáčok.

Na bokoch tašky sú umiestnené dve pevné bočné vrecká, ktoré sú určené na prenášanie fľaštičky na pitie.

Bonusy:

  • pevné dno z materiálu TOPDURA
  • nožičky zmierňujú opotrebenie dna batohu
  • záter proti dažďu
  • pútko na prenášanie tašky v ruke
  • pútko na zavesenie na lavicu
  • taška bola úspešne otestovaná v ITC Zlín

Náš tip: Taška má vrecká na pitie na oboch stranách. Pokiaľ do jednej dáte plnú fľaštičku s pitím, snažte sa do druhej umiestniť predmet podobnej váhy, aby bol batoh správne vyvážený. Odporúčame deťom dávať do fľaštičky len sirup, vodu si dopustia v škole. Uľahčíte tak taške aj chrbtu dieťaťa.

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať