Školská taška s príšerkami ELLY 18002

Školská taška na prvý stupeň ZŠ

Trvalo vyradené z predaja

nákup od výrobcu
náhradná taška
doprava zadarmo
výdajné miesta
darček k objednávke
pohodlná reklamácia

Strih batohu ELLYVyfiltrovať produkty v rovnakom strihu
Hmotnosť 0.88 kg
Rozmery (v x h x š) 41 x 21 x 30 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 23 l
EAN 8592571010417

Strihová novinka s príšerkami pre chlapcov do 1. - 4. triedy!

  • ľahučká konštrukcia, ale objemný strih
  • ergonomicky tvarované popruhy a hrudný pásik
  • novinka - dve bočné kapsičky

Prináša vám vylepšený osvedčený strih batohu v úplne novom dizajne s parádnymi príšerkami pre všetkých chlapcov na prvý stupni ZŠ! Ako sa vám páči?

Ako rodičia určite uvítate ľahký strih - batoh váži iba 0,88 kg! Chlapcom sa zase budú páčiť crazy modrozelené príšerky, ale ocenia určite aj objemné vrecká, do ktorého sa okrem učenia zmestia určite aj nejaké hračky ...

Chrbát tašky je tvorený z anatomicky tvarovanej, lisovanej a ľahkej peny. Spolu s ergonomicky tvarovanými hrudnými popruhmi, ktoré sa dajú utiahnuť v hornej aj spodnej časti, zaistí správny vývoj chrbta aj pri dennom náklade niekoľko kíl učenia. Naviac je do ukončenia popruhov všitý magnet, vďaka ktorému ich môžete upevniť, aby voľne nevialy. Nastaviteľné hrudné dopnutie potom zaručí, že nebudú ramenné popruhy zkĺzať z chrbta ani drobnému prváčikov.

Zadná komora batohu je najširšia a tým pádom aj najobjemnejšia. Odporúčame čo najbližšie k chrbtu umiestniť ťažké učebnice a dosky na zošity. Predná užšia komora je určená hlavne pre zošity alebo napríklad peračník PENN 18002 v rovnakom dizajne. Navyše v nej nájdete praktickú sieťovú kapsu na zips a menovku, aby sa prípadne viac rovnakých tašiek v triede neplietlo. Veľkú hlbokú prednú kapsu môžete použiť napríklad na desiatu, alebo jednoducho na všetky ďalšie potrebnosti malých školákov. Nájdete v nej aj karabínku na kľúče, vďaka ktorej sa vám v taške nezatúlajú.

Ani u tohto modelu tašky sme nezabudli na bezpečnosť detí a opatrili sme ho reflexnými prvkami na bokoch, čele aj ramenných popruhoch. Na bokoch tašky sú umiestnenie dve inovované pevné bočné kapsičky, ktoré sú určené na prenášanie fľaštičky na pitie.

Bonusy

  • pevné dno z materiálu TOPDURA chráneného nožičkami
  • záter proti dažďu
  • pútko na prenášanie batohu v ruke
  • pútko na zavesenie na lavicu

Náš tip: Batoh má vrecká na pitie na oboch stranách tašky. Ak do jednej dáte plnú fľaštička s pitím, snažte sa do druhej umiestniť predmet podobnej váhy, aby bol batoh správne vyvážený. Skôr ale radíme deťom dávať do fľaštičky len sirup, vodu si dopustia v škole. Uľahčite tak taške aj chrbtu dieťaťa.

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať