Školská taška CHI 842

Školská taška pre prvákov

Trvalo vyradené z predaja

nákup od výrobcu
náhradná taška
doprava zadarmo
výdajné miesta
darček k objednávke
pohodlná reklamácia

Strih batohu ENDYVyfiltrovať produkty v rovnakom strihu
Hmotnosť 0.92 kg
Rozmery (vxhxš) 39 x 19 x 29 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 21 l
EAN 8592571007998

  • taška je určený hlavne pre prvákov, ale veľkosťou vydrží až do 3. či 4. triedy
  • ultraľahký – vďaka materiálu, z ktorého je vyrobená pevná lisovaná chrbtová časť
  • pohodlné nastaviteľné popruhy a hrudný pás zaručia, že taška perfektne sadne

Taška s tyranosaurom, to proste váš malý objaviteľ musí mať! Vďaka svojej nízkej hmotnosti a nastaviteľným ramenným popruhom s hrudným paskom tašku môžeme odporučiť aj drobných prváčikom.

Dve veľké komory poskytujú dostatok miesta na všetko učivo, ktoré váš žiačik bude nosiť do školy! Objem tašky bude držať krok s počtom učebníc a zošitov až do 3. alebo 4. Triedy. A hlboké vrecko s 3D vyobrazením tyranosaura sa najviac postará o to, aby sa ruksak dlho páčil. Vo vrecku je tiež ukrytá karabína na kľúče, aby ich váš školák nehľadal všade po taške. Na drobnosti potom v prostrednej priehradke dobre poslúži sieťové vrecúško na zips. Praktická je aj menovka, podľa ktorej si každý spozná svoj ruksak.

Chrbtovú časť tašky sme vyrobili z ultraľahkej lisovanej peny. Je ergonomicky tvarovaná tak, aby vyhovovala školákom na prvom stupni a správne odvádzala vzduch a pot. Elastické vrecko na pitie nájdete elegantne skryté zipsom vrecúška na bočnej strane ruksaka: Reflexných prvkov sme na ruksaku umiestnili omnoho viac, než vyžadujú normy. Sú použité na čele, paspuliach, bokoch aj ramenných popruhoch ruksaka.

Drobnosti, ktoré potešia:

  • elegantné magnetické uchytenie koncov popruhov
  • pevné ucho na prenášanie v ruke a pútko na zavesenie ruksaka na lavicu
  • dno vyrobené z látky Topdura, ktorá je našou špecialitou
  • plastové nožičky

Materiál Topdura sme testovali v Inštitúte pre testovanie a certifikáciu v Zlíne, kde prešiel na jednotku – neprepustí  vlhkosť, je odolný voči odieraniu a dostatočne pružný. K ruksaku je možné dokúpiť peračník v rovnakom dizajne alebo dózu na desiatu. Nájdete ho pod označením CHI 850 E.

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať