Školská aktovka BEBE 21001

Aktovka pre najdrobnejšie dievčatá do 1. - 2. triedy základných škôl. Neopozerateľný dizajn s bodkami a blikačkou!

77.90 €

skladom Doručíme už v utorok 2. novembra
nákup od výrobcu
náhradná taška
doprava zadarmo
výdajné miesta
darček k objednávke
pohodlná reklamácia
Školská aktovka BEBE 21001 môžete zakúpiť aj vo zvýhodnenom sete:

Strih batohu BEBEVyfiltrovať produkty v rovnakom strihu
Hmotnosť 1.08 kg
Rozmery (vxhxš) 37 x 19 x 28 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 20 l
EAN 8592571013876

Hlavná charakteristika:

 

  • anatomicky tvarovaná pevná chrbtová časť
  • chrbát spevnený výstužou
  • stabilná základňa
  • nastaviteľné ramenné popruhy a hrudný pás

 

Pokiaľ máte doma naozaj malú drobnú princeznú, ktorá sa chystá do prvej triedy, je pre vás ideálnou voľbou strih pevnej, stabilnej jednokomorovej aktovky BEBE. Je určená pre najmenšie a najdrobnejšie dievčatká v 1. a 2. triede ZŠ.

Aktovka BEBE je menšia, než ostatné tašky z našej ponuky. Na výšku má 37 cm. Pohodlne sa ale do nej zmestia dosky A4 aj všetko potrebné minimálne pre prvé dve triedy ZŠ. Chrbát aktovky je polstrovaný, anatomicky tvarovaný a vystužený ľahučkým hliníkovým rámom.

Ramenné popruhy sú polstrované a tiež anatomicky tvarované. Na drobný chrbát vašej školáčky aktovku dobre nastavíte vďaka uťahovaniu ramenných popruhov. Najprv je potrebné ich utiahnuť podľa dĺžky chrbta v ich spodnej časti a potom k popruhom v hornej časti popruhov. Dlhé konce popruhov je možné uchytiť k telu popruhu pomocou magnetu, ktorý sa nachádza v koncoch popruhov tak, aby nevialy okolo tela.

Jedna hlavná komora aktovky BEBE uľahčí dieťaťu organizáciu a rozdelenie všetkých školských pomôcok vo vnútri aktovky. Vnútorný priestor aktovky BEBE je členený na tri časti žltými nepriepustnými prepážkami. Vnútri hlavnej komory nájdete aj organizér - trebárs na uloženie čipových kariet, ceruziek a ďalších drobností. Navyše je tu malé uzatvárateľné vrecko na zips.

Fľašu s pitím odporúčame umiestniť na bok aktovky do kapsičky, ktorá je skrytá pod zipsom.

Na prednej časti aktovky nájdete ďalšie dve praktické vrecká na zips. Na hornej kapsičke je našitá blikačka, ktorá môže svietiť alebo blikať v troch programoch. Vnútri horného vrecká nájdete menovku a malú sieťovú kapsu na zips. Do hornej kapsy sa zmestí aj peračník PENN 21001 alebo box na desiatu. Spodná kapsička je menšia, pojme potrebné drobnosti ako kľúče alebo vreckovky.

Samozrejmosťou je dostatok reflexných prvkov na všetkých stranách aktovky aj ramenných popruhoch. Rovnaký strih aktovky vyhral v roku 2017 test MfDnes!

Tak hurá do školy!

Ďalšie vychytávky:

 

  • uško s plastovou rukoväťou pre prenášanie aktovky v ruke
  • pútko na zavesenie batôžku na háčik u lavice
  • záter proti dažďu
  • odolné dno aktovky z pevného materiálu TOPDURA
  • plastové nožičky
  • aktovka bola testovaná v ITC Zlín, kde prešla na jednotku

 

Náš tip:

Aktovka BEBE má najstabilnejší základňu zo všetkých našich tašiek. Napriek tomu, aby neprepadávala, odporúčame aj u nej dávať tie najťažšie učebnice či dosky na zošity čo najbližšie chrbta.

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať