Svietiaci set ENDY 20017 BATTERY AA

Svietiaca školská taška v kozmickom dizajne je vhodná aj pre malých drobných chlapcov do 1. - 3. triedy ZŠ! Vrátane kontrolnej jednotky BATTERY AA.

Trvalo vyredené z predaja

nákup od výrobcu
náhradná taška
doprava zadarmo
výdajné miesta
darček k objednávke
pohodlná reklamácia
Strih batohu ENDY
Hmotnosť 0.86 kg
Rozmery (vxhxš) 39 x 19 x 28 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 21 l
EAN 8592571014415
pozrieť batoh v 3D

Svietiaca školská taška s vesmírnou loďou aj pre drobnejších školákov.

  • ľahká taška, ktorá neváži ani kilogram!
  • viditeľnosť svietiaceho vlákna je viac ako 2 km! (Úplná tma a jasná obloha)
  • kontrolná jednotka TOP 171 ALKALINE
  • ideálna pre chlapcov v 1.-3. triede
  • pevný lisovaný chrbát

Kúpte svojmu prváčikov jedinečnú tašku, ktorá svieti! A to vďaka svetelnému vláknu SCILIF v leme predného vrecká s motívom vesmírnej lode. Úspech u malých objaviteľov je zaručený.

Svetelné vlákno končí v prednom vrecku, kde je dômyselne skryté v kapsičke na zips. Aby taška svietila, zabezpečuje kontrolná jednotka, ktorá je súčasťou tohto modelu s označením BATTERY. Kontrolná jednotka TOP 171 ALKALINE vydrží svietiť 4 - 20 hodín (podľa intenzity svietenia) a poháňajú ju 2 tužkové baterky.

Chrbát tašky je z anatomicky tvarovanej, lisovanej peny. Vďaka použitiu tohto materiálu sme znížili váhu tašky na minimum. Váš malý astronaut bude školskú tašku pohodlne nosiť hlavne vďaka polstrovaným, anatomicky tvarovaným ramenným popruhom. Tie nastavíte aj na chrbát drobného chlapca vďaka uťahovaniu popruhov v ich spodnej časti na dĺžku a ku chrbtu v ich hornej časti. Samozrejmosťou je výškovo nastaviteľný hrudný popruh, vďaka ktorému nebude taška schádzať ani z drobného chrbta.

Do predného vrecka tašky sa pohodlne zmestí peračník PENN 20017 v rovnakom dizajne, alebo krabička na desiatu a ďalšie drobnosti, ktoré malí astronauti potrebujú. Vo vrecku je aj karabína na kľúče. Predná komora tašky je užšia, nájdete v nej menovku a menšiu sieťovú kapsu na zips. Do zadnej široké komory odporúčame umiestniť tie najťažšie učebnice a knihy.

Fľašu na pitie možno umiestniť do pevného vrecká na boku tašky. Bezpečnosť aj pri zlej viditeľnosti zaistí okrem svetelného vlákna aj množstvo reflexných prvkov.

Bonusy navyše:

  • pútko pre zavesenie na lavicu a pre prenášanie v ruke
  • dno z pevnej a nepriepustnej látky Topdura s plastovými nožičkami
  • taška bola testovaná v Inštitúte pre testovanie a certifikáciu v Zlíne
  • záter proti dažďu

Náš tip: Len u tašky s označením BATTERY je aj kontrolná jednotka SUNFIBRE súčasťou tašky.

Na svetelné vlákno tašky nie je možné pripájať žiadny iný zdroj, okrem originálnej kontrolnej jednotky Sunfibre od firmy SCILIF!