Štýlový batoh EFFI 18003

EUFORIA

Štýlový batoh s koženými detailmi a kovovými zipsami

dostupnosť: skladom viac ako 5 ks
naša cena s DPH: 52 €
pôvodná cena 99.90 € | úspora: 47 € | zľava 48%
cena dopravy: 0 €
vybraná farba: G - Grey

Charakteristika modelu

Vybraná farba: G - Grey
Hmotnosť: 1.44 kg
(bez príslušenstva)
Rozmery: 44 x 22 x 30 cm
(výška x hĺbka x šírka)
Použitý materiál: 100% Polyester
Nosnosť: 9.00 kg
EAN: 8592571011278

Štýlový batoh s koženými detailmi a kovovými zipsami

Dvojkomorový fashion batoh je hlavne určený pre starších študentov alebo podnikavé mamičky a oteckov, ktorí potrebujú nosiť do práce batoh, ktorý naozaj dobre vyzerá a navyše je funkčná a objemný. Môžu ho nosiť aj školáci na druhom stupni ZŠ, len upozorňujeme, že batoh nie je opatrený reflexnými prvkami - ide o batoh zo štýlovej / fashion kolekcie.

Ani u fashion kolekcie ale nezabúdame na pevné polstrovaný chrbát s hliníkovou výstuhou a anatomicky tvarované, nestavitelné, ramenné popruhy. Zadná komora batohu je najširšia, je v nej našité polstrované vrecko na notebook do veľkosti 15,4 ". Na nej je ešte jedna menšia polstrovaná kapsička na uloženie tabletu alebo napríklad powerbanky. V prednej užšej komore nájdete sieťovú kapsu na zips.

Na čele batohu sú dve praktické malé vrecká uzatvárateľné zipsom. Horná ukrýva dve malé polstrované vrecká na mobil, alebo napríklad na okuliare. Na boku batohu sú dve vrecká. Jedno je vyššie, zipsom uzatvárateľné a zmestí sa do neho napríklad PETka o veľkosti 0,5 litra.

Druhé vrecko je priamo určené na väčšie fľaše na pitie, zmestí sa do neho pokojne aj 1,5 litrová PET fľaša, ktorú upevníte k batohu kompresným popruhom.


Produktové Menu

Topgal na Facebooku