Školská taška ENDY 18042

Chilli

Školská taška pre prvákov

dostupnosť: Produkt byl trvale vyradený z predaja.
vybraná farba: G
Upozornenie: Jedná sa o II. akosť batohu - dizajnová vada.

Detailné fotky modelu

Charakteristika modelu

Vybraná farba: G
Strih:

ENDY

Hmotnosť: 0.88 kg
(bez príslušenstva)
Rozmery: 39 x 19 x 28 cm
(výška x hĺbka x šírka)
Objem: 21 l
Použitý materiál: 100% Polyester
Nosnosť: 7.00 kg

Tento produkt odporúčame pre:

1. triedu Ideálne
2. triedu Ideálne
3. triedu Ideálne
4. triedu Menej vyhovuje

Ľahučká dvojkomorová taška nielen pre malé milovníčky motýlikov

  • ideálny pre dievčatá v 1. - 3. triede
  • váži iba 0,88 kg!
  • pevná lisovaná chrbtová časť

Výrobok s dizajnovou vadou

Pri aplikácii PVC obrázkov na prednú kapsu batohu došlo k technologickej chybe, vďaka čomu mohli tieto plastové obrázky v prelisoch praskať a odchlipovať sa. Z tohto dôvodu sme z prednej strany batohu PVC obrázky motýľov odstránili. Na prednej strane batohu zostali po odstránených obrázkoch nepatrné mapy v miestach, kde boli obrázky nalisované. Táto vada je čisto kozmetická, takmer nepoznateľná, a nemá žiadny vplyv na funkčnosť alebo kvalitu batohu.

Konštrukcia tašky je vďaka lisovanému chrbtu odľahčená, preto ju môžeme odporučiť aj pre drobné slečny. Objemom určite vydržia najmenej od prvej do tretej triedy. Z chrbta padať nebude, nebojte, ramenné popruhy totiž môžete utiahnuť v ich hornej ako aj spodnej časti a navyše ich zaistíte ešte hrudnou prackou. Konce popruhov sú opatrené magnetkami, takže ich môžete pripnúť k ramenným popruhom aby neviali okolo tela.

Do dvoch objemných komôr tašky sa zmestí všetko POTREBNÉ učivo. Bližšie k chrbtu odporúčame dávať tie najťažšie učebnice alebo dosky na zošity. Predná komora je o niečo širšia a obsahuje aj sieťovanú kapsičku na zips a menovku. Do prednej kapsičky, s úžasnými motýlikmi môžete umiestniť peračník PENN 18001 vo rovnakom dizajne, alebo krabičku na desiatu. Určite sa vám bude hodiť aj karabinka na kľúče, ktorá je v tomto vrecku pevne prišitá.

Pitie je vhodné umiestniť do bočnej kapsičky, ktorá sa ukrýva pod zipsom. Na reflexných prvkoch si zakladáme, preto ich nájdete na čele aj boku tašky a na ramenných popruhoch.

Bonusy:

  • pútko na zavesenie tašky na lavicu
  • pútko na prenášanie tašky v ruke
  • záter proti dažďu
  • pevné dno z materiálu TOPDURA, nožičky
  • batoh prešiel testovaním v ITC Zlín

Náš tip: Odporúčame deťom dávať do fľaštičky s pitím iba sirup, vodu si dopustia v škole sami - znížite tak váhu batohu už tak plného učebníc.

 


Poznámka:

Jedná sa o II. akosť batohu - dizajnová vada.

Produktové Menu

Topgal na Facebooku