Školská taška ELLY 19004

Chilli

Dvojkomorová taška pre dievčatá do 1. - 4. triedy ZŠ

dostupnosť: skladom viac ako 5 ks
naša cena s DPH: 67.90 €
cena dopravy: 0 €
vybraná farba: G

Detailné fotky modelu

Charakteristika modelu

Vybraná farba: G
Strih:

ELLY

Hmotnosť: 0.88 kg
(bez príslušenstva)
Rozmery: 41 x 20 x 30 cm
(výška x hĺbka x šírka)
Objem: 23 l
Použitý materiál: 100% Polyester
Nosnosť: 7.00 kg
EAN: 8592571011766

Tento produkt odporúčame pre:

1. triedu Ideálne
2. triedu Ideálne
3. triedu Ideálne
4. triedu Ideálne
5. triedu Menej vyhovuje

  • vhodná pre školáčky na prvom stupni ZŠ
  • ľahká konštrukcia, ale objemný strih
  • ergonomicky tvarované popruhy a hrudný pás
  • dve bočné kapsičky

Vitajte v kráľovstve jednorožcov pre všetky malé princezné! Veríme, že batoh s krásnym dizajnom urobí radosť nielen im, ale aj rodičom vzhľadom k jeho ľahkému, ale objemnému strihu. A navyše ten úžasný chlpatý prívesok!

 

Taška ELLY má dve hlavné komory, z ktorých zadná komora je širšia, veľmi objemná. Je ideálna na umiestnenie dosiek na zošity, ale okrem nich sa do nej určite zmestia aj ťažké učebnice, ktoré je dobré mať čo najbližšie chrbtu.

 

Predná užšia komora je určená hlavne na zošity alebo napríklad na peračník PENN 19004 v rovnakom dizajne. Navyše v nej nájdete praktickú sieťovú kapsu na zips a menovku, aby sa viac rovnakých batohov v triede neplietlo. Predné hlboká vrecko je super, môžete ho použiť ako kapsu na desiatu alebo na všetky ďalšie nevyhnutnosti malých princezien. Vo vrecku je aj karabínka na kľúče, vďaka ktorej sa vám v batohu nezatúlajú.

 

Taška je bohato vybavená reflexnými prvkami. Sú na spodnej časti predného vrecka, v paspule (lemovkách) oboch komôr, na bokoch batohu aj na ramenných popruhoch. Tie sú polstrované, ergonomicky tvarované a môžete ich utiahnuť tak v ich hornej ako aj spodnej časti. Do ukončenia popruhov je všitý magnet, vďaka ktorému ich môžete upevniť tak, aby voľne nevialy.

 

Vďaka hrudnému popruhu nebude batoh sklzať ani z drobných ramienok. Na bokoch batohu sú navyše dve pevné bočné kapsičky - ideálne pre prenášanie fľaštičky na pitie.

 

bonusy:

  • pevné dno z materiálu TOPDURA
  • nožičky zmierňujú opotrebenie dna batohu
  • impregnácia proti dažďu
  • pútko na prenášanie batohu v ruke
  • pútko na zavesenie na lavicu
  • batoh bol úspešne testovaný v ITC Zlín

Náš tip: Taška má vrecúška na pitie na oboch stranách. Pokiaľ do jednej dáte plnú fľaštičku s pitím, snažte sa do druhej umiestniť predmet podobnej váhy, aby bol batoh správne vyvážený. Radíme deťom dávať do fľaštičky len sirup, vodu si dopustia v škole. Uľahčíte tak taške ale najmä chrbtu dieťaťa.


Produktové Menu

Topgal na Facebooku