Školská aktovka BEBE 19001

Chilli

Jednokomorová školská aktovka pre najmenšie školáčky

dostupnosť: skladom viac ako 5 ks
naša cena s DPH: 75.90 €
cena dopravy: 0 €
vybraná farba: G

Charakteristika modelu

Vybraná farba: G
Strih:

BEBE

Hmotnosť: 1.08 kg
(bez príslušenstva)
Rozmery: 37 x 19 x 28 cm
(výška x hĺbka x šírka)
Použitý materiál: 100% Polyester
Nosnosť: 7.00 kg
EAN: 8592571011735

Tento produkt odporúčame pre:

1. triedu Ideálne
2. triedu Ideálne
3. triedu Ešte vyhovuje

  • pre najmenšie školáčky v 1. - 2. triede
  • aktovka má stabilnú základňu - nepadá
  • nastaviteľné ramenné popruhy a hrudný pás
  • pevný tvarovaný chrbtový systém s hliníkovým rámom

Ak máte doma drobné dievčatko, ktoré sa chystá do prvej triedy, je pre vás ideálna táto pevná, stabilná jednokomorová aktovka. Je určená práve pre tie najmenšie a najdrobnejšie dievčatká chodiace do 1. a 2. triedy ZŠ.

Aktovka je menšia, než ostatné tašky z našej ponuky - na výšku má 37 cm. Vďaka utahovatelným ramenným popruhom a hrudnému dopnutiu bude sedieť na chrbte aj drobnému dievčatku.

Do aktovky BEBE sa ale bez problémov zmestia dosky A4 aj všetko potrebné minimálne pre prvé dve triedy ZŠ. Prehľadná hlavná komora aktovky dieťaťu uľahčia organizáciu a rozdelenie všetkých školských pomôcok. Vnútorný priestor je členený na tri časti žltými nepriepustnými prepážkami. Vnútri hlavnej komory nájdete aj organizér - na čipové karty, ceruzky a ďalšie drobnosti - a malú kapsu na zips. Na bočnej strane aktovky je umiestnené vrecko na fľašu.

Na prednej časti aktovky sú potom dve menšie vrecká na zips. Do hornej sa vojde pokojne aj peračník PENN 19001 v rovnakom dizajne alebo škatuľka na desiatu a vnútri nájdete tiež menovku. Spodná kapsička je menšia, pojme potrebné drobnosti ako kľúče alebo vreckovky, a navyše je v nej ešte jedna menšia priehradka na zips.

Ramenné popruhy sú polstrované a ergonomicky tvarované. Rovnako tak je anatomicky tvarované aj vystuženie chrbta s vyberateľným hliníkovým rámom. Ten spevňuje chrbát aktovky a drží ho v správnom anatomickom prehnutí.

Samozrejmosťou je dostatok reflexných prvkov na všetkých stranách aktovky aj ramenných popruhoch. Rovnaký strih aktovky vyhral v roku 2017 test MfDnes!

Tak hurá do školy!

Ďalšie vychytávky:

  • uško s plastovou rukoväťou pre prenášanie aktovky v ruke
  • pútko na zavesenie aktovky na háčik na lavici
  • impregnácia proti dažďu
  • odolné dno aktovky z pevného materiálu TOPDURA
  • plastové nožičky
  • batoh bol testovaný v ITC Zlín, kde prešiel na jednotku.

Náš tip: Ako odľahčiť ťažký batoh? Skúste dieťaťu naplniť fľaštičku na pitie iba sirupom, samo si potom doplní vodu do fľaštičky priamo v škole. Odľahčíte tak batoh pokojne aj o pol kilogramu!


Produktové Menu

Topgal na Facebooku