Študentský batoh YUMI 19034

Street Hit

Univerzálny dvojkomorový študentský batoh

dostupnosť: skladom viac ako 5 ks
naša cena s DPH: 67.90 €
cena dopravy: 0 €
vybraná farba: B

Detailné fotky modelu

Charakteristika modelu

Vybraná farba: B
Strih:

YUMI

Hmotnosť: 1.24 kg
(bez príslušenstva)
Rozmery: 44 x 21 x 30 cm
(výška x hĺbka x šírka)
Objem: 27 l
Použitý materiál: 100% Nylon
Nosnosť: 9.00 kg
EAN: 8592571012367

Tento produkt odporúčame pre:

4. triedu Menej vyhovuje
5. triedu Vyhovuje
6. triedu Ideálne
7. triedu Ideálne
8. triedu Ideálne
9. triedu Ideálne

Univerzálny dvojkomorový Študentský batoh

  • batoh pre chlapcov Alebo aj dievčatá
  • vhodný od 2. stupňa ZŠ, pre stredoškolákov, ale aj študentovu VŠ
  • dve komory a tri Vrecká na čele batohu
  • pevná chrbát, zväčšený objem

Unisex batoh sadne vsetkym študentom a študentkám od výšky 150 cm. Vďaka svojej Veľkosti sa hodí Nielen na druhý stupeň ZŠ, ale využite ho ai stredoškoláci Alebo vysokoškoláci.

Objem batohu Yumi sme zväčšili, aby sa do neho pohodlne zmestili Všetky veci potrebné do školy, do krúžkový aj pre voľný čas. Chrbát batohu je polstrovaná a anatomicky tvarovaná, spevnenie ľahkým hliníkovým Ramou. Ramennej popruhy ŠÚ taktiez polstrované a ergonomicky tvarované a este doplnenú o výškovo nastaviteľný hrudný popruh.

 

Dve hlavné komory pojmú Všetky študijné potreby. Zadná komora batohu je nejobjemnější. Študenti, ktore nosia do školy notebook, v naj určite oceníme polstrovanou kapsu na laptop do Veľkosti 15,4 ", dá sa ale využitie aj na prenášanie blokov Alebo zošitov. Na vrecka je našitá menšie polstrované Vrecko, ktora je ideálna na mobil Alebo tabliet. Predná komora je užšia a vnútri naj je schovaná praktická sieťové Vrecko na zips a karabína na kľúče našitá na dlhé gume.

 

Na čele batohu ŠÚ tri malé Vrecká. Spodná je najmenšia, ďalším dver ŠÚ Takmer rovnaká veľké. Do prostrednej Vrecká sa vojde napríklad krabička na desiatu. Vrecká od seba vizuálne oddeľujte dva pásy na suchý zips. Tie Pôvodne slúžili na Upevnenie skateboarde, Moze ich ale pokojne použití na čokoľvek iné. V lete treba na zavesenie mikiny. Na bokoch batohu ŠÚ dve sieťové Vrecká z pevnej sieťoviny. Jedna je vyložene určená na prenášanie fľaše s nápojom - je vybavená kompresným popruhom, Vďaka ktorému nebudete Mať problém s umiestnením PET lahve s objemom 1,5 litra. Ani u batohu Yumi sme nezabudli na reflexné prvky. Nájdeme ich na čele, bokoch (pri ukončení zipsový zadnej komory) aj na ramenných popruhoch batohu. Na to, Ako svieti, sa mozem pozriet do detailných fotiek.

 

Niečo navyše:

  • pogumované ťaháčikmi, impregnáciám proti dazd
  • pevné nepriepustné dno z TOPDURY
  • puťka na prenášanie batohu v ruke


Produktové Menu

Topgal na Facebooku