Študentský batoh YUMI 18034

Street Hit

Študentský batoh pre 2. stupeň ZŠ a SŠ

dostupnosť: skladom viac ako 5 ks
naša cena s DPH: 67.90 €
cena dopravy: 0 €
vybraná farba: G

Produkt YUMI 18034 ponúkame aj vo zvýhodnených setoch:


Detailné fotky modelu

Charakteristika modelu

Vybraná farba: G
Strih:

YUMI

Hmotnosť: 1.28 kg
(bez príslušenstva)
Rozmery: 44 x 21 x 30 cm
(výška x hĺbka x šírka)
Objem: 27 l
Použitý materiál: 100% Nylon
Nosnosť: 9.00 kg
EAN: 8592571011063

Tento produkt odporúčame pre:

4. triedu Menej vyhovuje
5. triedu Vyhovuje
6. triedu Ideálne
7. triedu Ideálne
8. triedu Ideálne
9. triedu Ideálne

Dievčenský dvojkomorový batoh s množstvom vreciek

  • ideálny od 5. triedy ZŠ, hodí sa ale aj na SŠ alebo VŠ
  • úžasné fialové ornamenty v potlači
  • pevný, polstrovaný chrbát s výstužou
  • veľa vreciek pre všetky potreby

Strih batohu Yumi sme od minulého roku trošku zmenili a hlavne „nafúkli“! Z trojkomorového strihu o troch malých komorách sa tak stal objemný dvojkomorový batoh s množstvom vreciek! Mladej študentke sa tak do batohu zmestia úplne všetky školské pomôcky, ale aj veci pre voľný čas, do krúžkov alebo na šport!

Nezabudli sme ani na pevný, anatomicky tvarovaný chrbát s tvarovanými polstrovanými popruhmi. Tie sa dajú, rovnako tak ako hrudný pásik, výškovo nastaviť, takže batoh porastie s vašou dcérou!

Zadnú komoru sme zväčšili, aby sa do nej vošlo úplne všetko učenie, ktoré vaša dcéra potrebuje. Navyše je v nej polstrované vrecko, do ktorého si študentky môžu uložiť notebook do veľkosti 15,4 ", alebo napríklad písomnosti a zložky. Na vrecku potom na svoju majiteľku čaká ešte menšie polstrované vrecko na všetko, čo je potrebné mať ako v bavlnke. Predná komora je užšia, poslúži buď na písomnosti, alebo napríklad na potrebnosti do krúžkov. Naviac je do nej našité ešte menšie sieťové vrecko na zips a karabínka na kľúče, ktorá je pripevnená ku komore gumovým pásikom.

Na prednú časť batohu strihu Yumi sa nás pýtajú hlavne mamičky. Nachádzajú sa na ňom totiž tri kapsičky a dva pásiky na suchý zips. Pôvodná funkcia pásikov je prenášanie skateboardu. Zavesiť sa na ne ale dá skoro všetko vrátane mikiny alebo bundy. Späť ku kapsám na prednej časti - spodná kapsička je maličká, je vhodná napríklad na uloženie vreckoviek. Do strednej sa vojde pokojne aj krabička na desiatu, horná kapsička je len o trošku menšia. Na bokoch batohu nájdete dve sieťové vrecká na fľaštičku na pitie. Do jednej z nich dáte pokojne aj veľkú PET fľašu, ktorá v nej naozaj dobre drží, pretože sa dá upevniť kompresným popruhom.

Reflexné prvky sú tu bohato zastúpené na čele, bokoch aj ramenných popruhoch batohu. Na to, ako batôžtek svieti v tme, sa môžete pozrieť v detailných fotkách.

Niečo navyše:

  • pevné dno z látky TOPDURA
  • pútko na prenášanie batohu v ruke
  • záter proti dažďu

Produktové Menu

Topgal na Facebooku