Študentský batoh SIAN 19032

Dvojkomorový objemný batoh pre chlapcov

69.90 €

na sklade

Doručíme už v stredu 10. marca

nákup od výrobcu
náhradná taška
doprava zadarmo
výdajné miesta
darček k objednávke
pohodlná reklamácia
Strih batohu SIAN
Hmotnosť 1.26 kg
Rozmery (vxhxš) 46 x 23 x 32 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 9.00 kg
Objem 30 l
EAN 8592571012343

Dvojkomorový objemný batoh pre chlapcov

  • nejobjemnější model z našej ponuky
  • vhodný pre chlapcov od 6. triedy, pre študentov SŠ a VŠ
  • pevný polstrovaný chrbát s výstuhou

Strih batohu Sian je rozhodne najobjemnejším z našej ponuky. Tento rok sme navyše jeho objem ešte zväčšili tým, že sme rozšírili predné komoru. Pri všetkých chalanov bude určite obľúbený nielen vďaka tomu, že unesie naozaj všetko, ale aj vďaka modrému maskáčovému potlače! Študentský batoh ocenia aj stredoškoláci alebo vysokoškoláci, pretože je v zadnej komore polstrované vrecko na notebook do veľkosti 15,4 ". Môžete ju ale využiť napríklad aj na zošity, alebo skriptá. Na vrecku na notebook je potom našitá ešte jedna menšia polstrované vrecko, ktorá je ideálna napríklad na mobil, POWERBANK alebo tabliet.

 

Zadná komora batohu je užší ako predné. Okrem notebooku do nej dajte tie najťažšie učebnice. Predná komora je naozaj veľká a objemná, zmestí sa do nej snáď všetko učivo, peračník ETUE 19030 alebo veci na telesnú. Je v nej všitá menšie sieťové vrecko na zips.

 

Ďalšie drobnosti potom dajte do dvoch menších predných vreciek, fľaša s pitím do jednej z bočných vreciek z pevnej sieťoviny. Do jednej z nich sa zmestí aj 1,5 l PET fľaša. Tá sa dá totiž pritiahnuť k batohu kompresným popruhom.

 

Chrbát batohu je polstrovaný tak, aby došlo k správnej cirkulácii vzduchu. Navyše sú vystužená a tvarovaná ľahkým hliníkovým pásom. Ramenné popruhy sú polstrované a ergonomicky tvarované. Dopĺňa je hrudný popruh, ktorý uľahčí pri nosení naozaj ťažkého nákladu učiva. Reflexné prvky sú ideálne zasadené do dizajnu batohu na čele i ramenných popruhoch.

 

Niečo navyše:

  • dno z pevnej nepriepustnej látky TOPDURA
  • impregnácia proti dažďu, pogumované ťaháčiky zipsov
  • pútko na prenášanie batohu v ruke