Študentský batoh SIAN 19029

Street Hit

Najobjemnejší dievčenský študentský batoh

dostupnosť: skladom viac ako 5 ks
naša cena s DPH: 69.90 €
cena dopravy: 0 €
vybraná farba: G

Produkt SIAN 19029
ponúkame aj vo zvýhodnených setoch:

Detailné fotky modelu

Charakteristika modelu

Vybraná farba: G
Strih:

SIAN

Hmotnosť: 1.24 kg
(bez príslušenstva)
Rozmery: 46 x 23 x 32 cm
(výška x hĺbka x šírka)
Použitý materiál: 100% Polyester
Nosnosť: 9.00 kg
EAN: 8592571012312

Tento produkt odporúčame pre:

5. triedu Menej vyhovuje
6. triedu Vyhovuje
7. triedu Ideálne
8. triedu Ideálne
9. triedu Ideálne

Najobjemnejší dievčenský študentský batoh

  • ideálny na 2. stupeň ZŠ i pre stredoškoláčky
  • nový objemnejší strih
  • pevný polstrovaný chrbát

Obľúbený objemný dvojkomorový strih batohu pre študentky sme tento rok obliekli do potlače s motívom listov, do žiarivejších farieb a ešte sme zväčšili jeho objem!

 

Prednú komoru sme zväčšili tak, že sa do batohu vojde úplne všetko, čo musia študentky denne nosiť na chrbte. Polstrovaný, anatomicky tvarovaný chrbát s hliníkovou výstuhou je samozrejmosťou aj u našich študentských batohov. Výstuha chrbta je ľahká a drží pevný tvar chrbta v správnom anatomickom prehnutí. Pohodlné nosenie zaisťujú polstrované anatomicky tvarované ramenné popruhy s hrudným dopnutím. Popruhy aj hrudný pás sú výškovo nastaviteľné, takže batoh môže rásť spolu s vami.

 

Vnútorná podšívka ladí s potlačou batohu - je fialová s ružovými bodkami. Zadná komora je užšia. My do nej odporúčame dať tie najťažšie učebnice alebo napríklad notebook. V zadnej komore je totiž všitá polstrovaná kapsa na notebook, do ktorej sa vojde laptop až do veľkosti 15,4 ". Môžete si ale do nej pokojne dať aj bloky alebo zošity. Na vrecku je potom ešte jedno menšie polstrované vrecko, do ktoré krásne pasuje napríklad mobil alebo PowerBank.

 

Predná komora je veľmi objemná, široká, do tej sa zmestí úplne všetko - napríklad aj veci na krúžky. Vnútri sa ukrýva ešte praktické menšie sieťové vrecko na zips. Na čele batohu sú potom ďalšie dve menšie vrecká, ktoré sú ideálne na uloženie peračníka ETUE 19029 alebo ich môžete využiť napríklad ako desiatové. Po oboch bokoch batohu sú dve vrecká z pevnej sieťoviny. Jedna je priamo určená na prenášanie fľaše s pitím. Pokojne sa do nej zmestí aj veľká PET fľaša, ktorá vypadávať určite nebude, pretože ju môžete utiahnuť k batohu kompresným popruhom.

 

Reflexné prvky sú aj na tomto batohu vsadené natoľko decentne do dizajnu, že si ich na prvýkrát ani nevšimnete. Na čele batohu sú to dva prúžky v ukončenia vreciek, ďalšie dva reflexné prúžky nájdete na popruhoch.

 

Niečo navyše:

  • pevné dno z látky TOPDURA
  • pútko na prenášanie batohu v ruke
  • impregnácia proti dažďu a pogumované ťaháčikmi


Ďalšie školské tašky pre 2. stupeň zš – zdravý chrbát, kvalita aj štýl

Predchádzajúci Ďalší

Produktové Menu

Topgal na Facebooku