školská taška LYNN 19018

Chilli

Objemný dvojkomorový batoh pre starších školákov na prvom stupni ZŠ

dostupnosť: skladom viac ako 5 ks
naša cena s DPH: 71.90 €
cena dopravy: 0 €
vybraná farba: B

Detailné fotky modelu

Charakteristika modelu

Vybraná farba: B
Strih:

LYNN

Hmotnosť: 1.06 kg
(bez príslušenstva)
Rozmery: 41 x 23 x 30 cm
(výška x hĺbka x šírka)
Použitý materiál: 100% Polyester
Nosnosť: 7.00 kg
EAN: 8592571011902

Tento produkt odporúčame pre:

1. triedu Menej vyhovuje
2. triedu Ideálne
3. triedu Ideálne
4. triedu Ideálne
5. triedu Ideálne
6. triedu Menej vyhovuje

  • pre chlapcov v 2.-5. triede
  • veľký objem, 2 komory a 2 hlboké vrecká
  • pevný chrbát s hliníkovou výstuhou

Modro sivý model obľúbeného strihu LYNN s motívom a lá matrix je určený všetkým chalanom na prvom stupni, alebo aj na prechod do tried druhého stupňa, ktorí musia denne do školy nosiť veľký náklad učiva. Dve komory a dve hlboké vrecká unesú úplne všetko.

 

Chrbát batohu je anatomicky tvarovaný vďaka hliníkovej výstuhe a polstrovaný tak, aby dochádzalo k lepšej cirkulácii vzduchu medzi chrbtom dieťaťa a chrbtovou časťou batohu.

 

Pohodlné nosenie aj ťažkého nákladu zaistia polstrované a ergonomicky tvarované ramenné popruhy. Tie utiahnete ako v spodnej časti na dĺžku, tak aj v hornej časti k chrbtu dieťaťa. Zapnutím hrudného popruhu, ktorý je taktiež výškovo nastaviteľný, potom zaistíte, aby sa batoh nešmýkal z ramien. Do konca ramenných popruhov sme všili magnetku, ktorou ich môžete prichytiť k polstrovanej časti popruhov tak, aby nevialy okolo tela školáka.

 

Zadná komora je užšia a odporúčame do nej umiestniť školskej dosky, veľké ťažké učebnice, alebo atlasy. Predná komora je priestrannejšia a je v nej našité malé sieťové vrecko na zips. Vrecko medzi prednou komorou a predným vreckom je dostatočne hlboké a objemné. Jeho vstup je ale užší. Je ideálny pre prenášanie napríklad peračníka PENN 19018 v rovnakom dizajne, alebo krabičky s desiatou. Naviac je v tejto komore aj karabínka na kľúče a menovka. Predné vrecko je potom určené na všetko, čo je potrebné mať rýchlo po ruke.

 

K batohu strihu LYNN si môžete vybrať medzi dvoma druhmi peračníkov - klasickým jednokomorovým s klopňou pre menších školákov, alebo oválnu ETUE 19018, kde je jedna malá klopňa a pod ňou sú voľne uložené písacie potreby. Ten odporúčame skôr do vyšších tried.

 

bonusy:

  • striedmy design, mnoťstvo reflexných prvkov
  • pevné odolné dno z TOPDURY chránenej nožičkami
  • impregnácia proti dažďu
  • pútko na nosenie v ruke a pútko na lavicu
  • batoh prešiel atestáciou v ITC Zlín na jednotku

Náš tip: Batoh strihu LYNN je najobjemnejší z našej ponuky pre prvý stupeň ZŠ. Z našej skúsenosti vieme, že ho deti nosia pokojne aj do šiestej až siedmej triedy. Pre školákov nad 150 cm už ale odporúčame kúpiť študentský batoh.


Produktové Menu

Topgal na Facebooku