školská taška LYNN 18005

Školská taška pre 1. stupeň

48.90 € 69.90 €

na sklade

Doručíme už v stredu 10. marca

nákup od výrobcu
náhradná taška
doprava zadarmo
výdajné miesta
darček k objednávke
pohodlná reklamácia

školská taška LYNN 18005 môžete zakúpiť aj vo zvýhodnenom sete:

Strih batohu LYNN
Hmotnosť 1.04 kg
Rozmery (vxhxš) 41 x 23 x 30 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 27 l
EAN 8592571010448
pozrieť batoh v 3D

Objemný dvojkomorový batoh pre starších školákov na prvom stupni ZŠ

  • pre chlapcov v 2. - 5. triede
  • veľký objem, 2 komory a veľké predné vrecká
  • pevný chrbát s hliníkovou výstužou

Modro sivý model obľúbeného strihu LYNN so šípkami je priamo určený všetkým chalanom na prvom stupni, ktorí musia denne do školy nosiť veľký náklad učenia ... Dvojkomorový osvedčený strih unesie úplne všetko.

Chrbát batohu je tvorený anatomickým polstrovaním, ktoré umožňuje správnu cirkuláciu vzduchu medzi chrbtom a taškou. Vystužený ľahučkým hliníkovým rámom, ktorý drží tvar chrbta tašky v správnom ergonomickom prehnutí. Polstrované ramenné popruhy zaistia pohodlné nosenie aj ťažkého nákladu. Na chrbát ich správne nastavíte vďaka prackám v ich spodnej aj hornej časti. Utiahnutím hrudného popruhu, ktorý je taktiež výškovo nastaviteľný, potom zaistíte aby sa taška nešmýkala z ramien. Do koncov ramenných popruhov sme všili magnetky, ktorými ich môžete pripnúť k polstrovanej časti popruhov tak, aby nevialy okolo tela školáka.

Zadná komora je užšia a je priamo určená na prenášanie školských dosiek alebo veľkých a ťažkých učebníc alebo atlasov. Stredná široká komora v sebe ukrýva malú sieťovú kapsu na zips. Predné vreckokomora má užší vstup, ale je dostatočne hlboká. Je ideálna napríklad na uloženie peračníka PENN 18005 a ďalších doplnkov. V tejto komore je menovka a odnímateľná karabinka na kľúče. Do hlbokých vreciek umiestnite napríklad krabičku s desiatou.

K taške si môžete vybrať medzi dvomi druhmi peračníkov - klasickým s klopňou pre menších školákov alebo etui ETUE 18005 kde sú pastelky voľne uložené. Ten odporúčame skôr od vyšších tried.

Bonusy:

  • striedmy dizajn a veľa reflexných prvkov
  • pevné odolné dno z TOPDURY chránenej nožičkami
  • záter proti dažďu
  • pútko na nosenie v ruke a pútko na lavicu
  • taška prešla atestáciou v ITC Zlín na jednotku

Náš tip: Batoh strihu LYNN je naozaj objemný. Z našej skúsenosti vieme, že ho deti nosia pokojne aj do šiestej až siedmej triedy. Ak sa rozhodujete k jeho kúpe od piatej triedy, nemusíte váhať. Záleží ale samozrejme najviac na stavbe tela vášho dieťaťa a požiadavkách školy.