Školská taška NIKI 21022

Dvojkomorová školská taška s dvomi prednými vreckami pre starších chlapcov na 1. stupni ZŠ. Pohodlne ale vydrží aj na začiatok 2. stupňa ZŠ.

75.90 €

na sklade

Doručíme už v pondelok 17. mája

nákup od výrobcu
náhradná taška
doprava zadarmo
výdajné miesta
darček k objednávke
pohodlná reklamácia

Školská taška NIKI 21022 môžete zakúpiť aj vo zvýhodnenom sete:

Strih batohu NIKI
Hmotnosť 1.10 kg
Rozmery (vxhxš) 43 x 22 x 30 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 26 l
EAN 8592571014088
pozrieť batoh v 3D

Hlavná charakteristika:

 

  • ideálná do 2. - 5. triedy
  • pevná polstrovaná chrbát s výstužou
  • objemný strih vyhovuje aj v prvých triedach 2. stupňa

 

Taška strihu NIKI je univerzálny parťák pre vyššie deti na prvom stupni ZŠ - odporúčame ju od 2. triedy, alebo cca od 125 cm výšky. Dvojkomorová školská taška je už roky obľúbená medzi všetkými žiakmi na prvom stupni ZŠ. Vďaka svojmu objemu ale pokojne vydrží aj na začiatku druhého stupňa ZŠ. Preto ju neodporúčame pre malých drobných prváčikov - pôsobil by na drobnom chrbte príliš mohutne.

Taška NIKI "zhltne" aj ťažký náklad, ktorému odľahčíme vďaka polstrovanej chrbtovej časti tašky, ktorá je tvorená pevným, anatomicky tvarovaným polstrovaním s hliníkovým rámom. Ergonomicky tvarované ramenné popruhy možno utiahnuť v hornej aj spodnej časti. Z chrbta taška určite padať nebude, a to vďaka výškovo nastaviteľnému hrudnému popruhu.

Taška má dve hlavné komory. To najťažšie učenie, učebnice, atlasy, alebo dosky na zošity, dajte do zadnej, širšej komory. V prednej komore potom nájde miesto všetko ostatné učivo. Naviac je tu menšia praktická sieťová kapsička na zips a menovka.

Do dvoch praktických vreciek na prednej časti batohu sa zmestí napríklad krabička s desiatou. Do horného vrecká môžete umiestniť napríklad peračník PENN 21022 v rovnakom dizajne. V hornej kapsičke je navyše odnímateľná karabinka na kľúče.

Spodné užšia vrecko "zhltne" ďalšie drobnosti, alebo napríklad oválny peračník ETUE 21022 v rovnakom dizajne. Na fľašu na pitie je určené vrecko na boku tašky s kompresným pásikom, vďaka ktorému nebude z kapsičky vypadávať aj väčšia fľaša.

Ani na tejto taške sme nešetrili reflexnými plochami. Nájdete ich na čele, bokoch aj ramenných popruhoch tašky.

Ďalšie vychytávky:

 

  • záter proti dažďu - látka nepremokne
  • pevné dno z materiálu TOPDURA zabezpečené nožičkami
  • pútko na zavesenie na lavicu a ďalšie na prenášanie tašky v ruke
  • taška prešla na jednotku atestáciou v ITC Zlín

 

Náš tip:

K taške môžete vyberať z dvoch variantov peračníka. Pre mladších žiakov odporúčame jednoklopnovou variantu PENN 21022, pre starších oválnu  ETUE 21022, kde sú školské potreby vložené na voľno pod chlopňou.