Máte otázku? Zavolajte na 058/7331222 alebo píšte na kontakt@topgal.sk (Pon-Pia 8 – 16 hod.)

Školské tašky 2023

Nová kolekcia 2023

Školské tašky pre dievčatá

Pestrofarebná aj pokojná. Taká je kolekcia pre dievčatá na rok 2023. Inšpiráciu sme hľadali medzi zvieratami v lese, v zoo, ale aj v kvetinárstve. Pri výbere farieb sme sa držali obľúbenej palety malých slečien, preto vedú odtiene ružovej a fialovej. A aby sme vás uistili, že s batohom od Topgalu nesiahnete vedľa, nechali sme si opäť ich funkčnosť otestovať v ITC Zlín. Testoval sa nielen nepremokavý materiál, reflexné prvky, ale aj nosnosť batohu. A môžeme s pokojným srdcom povedať, že to dopadlo na jedničku! 😊

Školské tašky pre chlapcov

Zelená a modrá. Farby, ktoré nikdy neomrzia a chlapcov skrátka bavia, preto sme ich kombinovali v rôznych odtieňoch a vzoroch. Na svoje si prídu milovníci prírody, strojov aj rozprávok. Rodičia ocenia kvalitný chrbtový systém, ktorý je anatomicky prispôsobený chrbtu malého dieťaťa, nastaviteľné ramenné popruhy a hrudný pás. A hlavne hromadu reflexných prvkov, ktoré v tme nikto neprehliadne.

Z nášho blogu

Články, ktoré by vás mohli zaujímať

Porovnanie školských tašiek Topgal
Porovnanie školských tašiek Topgal

Prehľadné porovnanie jednotlivých strihov školských tašiek Topgal pre prvý stupeň ZŠ

Celý článok
Čistenie a údržba školskej tašky
Čistenie a údržba školskej tašky

V tomto článku sa zameriame na to, ako udržiavať nášho školského kamaráta v dobrej kondícii, aby sme maximalizovali jeho životnosť. Ako teda správne udržiavať školskú tašku alebo aktovku TOPGAL?

Celý článok
Ako vybrať školskú tašku?
Ako vybrať školskú tašku?

Zaujíma vás, ako vybrať správny batoh pre vaše dieťa? Prezrite si naše tipy a rady, ktoré vám pomôžu pri výbere. Pozrite si aj video, kde vám ukážeme 6 vecí, na ktoré by ste mali dbať.

Celý článok