Školské tašky 2017 – kolekcia CHILLI pre celý 1. stupeň ZŠ

Filtrovať produkty:

Školská taška CHI 877 D - Blue


cena 55.90 € bežná cena 58.90 €

Školská taška CHI 863 H - Pink


cena 53.90 € bežná cena 59.90 €

Školská taška CHI 871 H - Pink


cena 51.90 € bežná cena 58.90 €


1 2

Školské tašky 2017 – kolekcia CHILLI pre celý 1. stupeň ZŠ

Predstavujeme vám kolekciu CHILLI 2017 - školské tašky a aktovky určené pre školákov na 1. stupeň ZŠ. V kolekcii sme venovali maximálnu pozornosť nielen dizajnu, ale takisto návrhu komôr a vreciek. Veľký dôraz sme kládli na kvalitu zvolených materiálov a jednotlivých dielov. Vychádzali sme pritom nielen z našich dlhoročných skúseností, ale aj z podnetov a návrhov od vás, našich zákazníkov.

Rovnako aku u predchádzajúcich kolekciách, aj pri tejto kolekcii sa držíme princípu kvality a funkčnosti. Školské tašky tak ponúkajú svoje charakteristické prvky ako napríklad:

  • ergonomicky tvarovaný chrbtový systém
  • nadstandardné bezpečnostné reflexné prvky
  • dno extra odolné proti roztrhnutiu
  • štyry plastové nožky brániace poškodeniu a prevráteniu
  • zaistenie koncov ramenných popruhov pomocou magnetov

Ku každému batohu bol navrhnutý aj peračník. Do predaja sa tieto peračníky dostanú začiatkom februára 2017 spolu s kompletnými setmi, ktoré zákazníkom uľahčia výber pri nákupe.

Slovo dizajnérky:Nová kolekcia pre rok 2017 spojuje funkčnosť a hravosť do jedného celku. Každý detail bol pre nás podstatný, aby finálny výrobok bol v detských očiach dokonalý. Pri tvorbe aktuálnej kolekcie sme sa snažili maximálne naplniť víziu Topgalu a navrhnúť také modely, ktoré budú pestré, veselé, ale zároveň i nadčasové. Verím teda, že pre vás školská kolekcia TOPGAL 2017 bude ideálnou voľbou .

Produktové Menu

Topgal na Facebooku