Set pre školáka KIMI 21010 SET LARGE

Cenovo zvýhodnený set pre školáka.

79.90 € 89.90 €

na sklade

Doručíme už v pondelok 17. mája

nákup od výrobcu
náhradná taška
doprava zadarmo
výdajné miesta
darček k objednávke
pohodlná reklamácia

Set KIMI 21010 SET LARGE obsahuje tyto produkty:

Školská taška KIMI 21010 môžete zakúpiť aj vo zvýhodnenom sete:

Strih batohu KIMI
Hmotnosť 1.02 kg
Rozmery (vxhxš) 43 x 21 x 30 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 26 l
EAN 8592571013968
Popis tašky v sete: Set pre školáka KIMI 21010 SET LARGE

Hlavná charakteristika:

 

  • pevný chrbát
  • ľahká hliníková výstuha
  • dve objemné komory
  • praktické malé vrecko

 

Batoh KIMI je aj napriek svojmu subtílnemu strihu pomerne objemný - na výšku má 43 cm, takže sa do jej dvoch objemných komôr vojde naozaj všetko. Odporúčame ju ale pre dievčatá skôr až od druhej triedy, alebo 120 cm výšky. Motív zebry a plyšový prívesok, to je je hitovka, ktorá hneď tak nevyjde z módy, takže batôžtek môžete používať určite aj niekoľko rokov v rade.

Chrbát tašky KIMI je anatomicky tvarovaný, mäkko polstrovaný a vystužený hliníkovým rámom. Ten váži iba 0,06 kg, takže ho určite nevyťahujte, chrbát tašky by stratil pevnosť a správny anatomický tvar.

Ramenné popruhy sú polstrované a ergonomicky tvarované. Dajú sa utiahnuť na výšku v spodnej časti a k ​​telu v ich hornej časti. Výškovo nastaviteľná hrudná pracka pomôže pri nosení naozaj ťažkého nákladu. Spodná časť popruhov sa vďaka magnetu dá upnúť k polstrované časti popruhu.

Zadná komora batohu KIMI je užší a odporúčame do nej dať tie najťažšie učebnice.

Predná komora je široká zhruba 2x tak ako zadná, nájdete v nej praktickú sieťovú kapsu na zips a menovku. K batohu môžete prikúpiť peračník v rovnakom dizajne PENN 21010, ktorý sa zmestí aj do predného menšieho vrecká. To ale pokojne môžete použiť aj ako kapsičku na desiatu.

V prednej kapsičke nájdete aj odnímateľnú karabinku na kľúče.

Fľaštičku s pitím odporúčame umiestniť do vrecka na boku tašky.

Batoh KIMI je samozrejme vybavený radom reflexných prvkov na všetkých jeho stranách tak, aby bola vaša školáčka vidieť aj za zlých poveternostných podmienok alebo za tmy v zimnom období. Skontrolovať si túto skutočnosť môžete v detailných fotkách, kde máme batoh odfotený v tme.

Ďalšie vychytávky:

 

  • pevné nepriepustné dno tašky z látky TOPDURA
  • nožičky chrániace dno tašky
  • záter proti dažďu
  • pútko na lavicu a na prenášanie v ruke
  • taška bola testovaná v ITC Zlín na jednotku

 

Náš tip:

K taške si môžete vybrať z dvoch peračníkov - PENN 21010 je určený pre mladších žiakov a ide o klasický jednoposchodový peračník s chlopňou. Starší žiaci potom ocenia skôr oválnu etujku ETUE 21010, kde je malá chlopňa s gumičkami na pero a ceruzky, pod ňou je väčší priestor, kam môžete umiestniť všetky potrebné písacie potreby "na voľno".